Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 97 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Pay/Endeks vadeli NET rakamlar

1. Pay/Endeks vadeli NET rakamlar

Arkadaşlar selamlar. Pay vadeli de çok fazla kaldıraç olmadığı için bir süre ara veriyorum. O bakımdan faydalanmak isteyenler olur diye kendi sistemimden net rakamlar paylaşacağım. Faydalanan olursa ne mutlu. Sormak istediğiniz hisse olursa yazabilirsiniz.

Not: sistem kendi yaptığım bir algoritmadan oluşuyor. Hissenin açılış yılından beri kademe alım-satımlarını hesaplıyor. Daha başka şeylerde var da anlatması hem uzun hem zor.
    Sadece rakam paylaşacağım.
    İsteyen olursa ilk iletiyi günceller fiyatları buraya yazarım, ya da hep buraya yazarım. Başlamamı istediğiniz hisse varsa yazabilirsiniz.

Not 2: verdiğim fiyatlar sabittir ve spot fiyatlamasına aittir, pay vadeli de farklılıklar gösterebilir.

Ben Eregl be krdmd den başlayacağım.

İlk rakamlar: krdmd 2.04 long hedef 2.27 stop 2.01 veya duruma göre 1.99 a çekilebilir.

Eregl: rakamımız 7.87 idi, ancak 7,86 yı gördü. İlk hedef 8.00 dır.

2. Yani olay şu, krdmd e 2.04 den long yazıyor ve 2.27 ye kadar bekletiyoruz. 2.27 de long pozları kapatıp, yerine 4-5 kademelik short açıp beklemeye geçiyoruz. Ta ki, 2.27 mizi kırana kadar. Tekrar long için..
    Hedefli short için 1.99 u bekleyeceğiz.

3. Endeks long açılış yeri,

Rakam: 108265.66

Long hedefkapanış yeri 113314,14 ( bu rakamdan short açıp, 1000-2000 puan alıp flat oluyoruz.)

Not: fiyatlar spot fiyattır, vadeli değil. Ona göre ayarlamamız lazım.

4. Görüldüğü üzere, krdmd 2.11 ve 2.17, 2.27 hedefimiz devam ediyor.

Eregl 8 lira yükselişinden sonra 7.87 den döndü kısa periyodda.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

5. akbnk çalışabilir misiniz

6. Endeks spot alış yeri: 109277,10

Kapanış: olumlu. Hedef 113

7. Evet... kardemir kaç kapattı 2.04
    Kapanışta tekrar long açtık, ilk hedef 2.11 ikinci hedef: 2.17. Ve nihai hedef 2.27

8.  Alıntı Originally Posted by chem73 Yazıyı Oku
    akbnk çalışabilir misiniz
    Günlük konuşayım. 5,58 kapatmış.
    5,60 - 5.61 in üstünde açarsa 5.66 longlar kapatılabilir.. Kapanış olumlu. Yarın muhtemelen artı açıcak..

Akbank ın fiyatlaması çok kötü. Yatay süreç devam eder. 5-10 kademe görüldüğünde kaçılması şart.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Sayfa 1/13 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •