Sayfa 10/13 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 97 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Pay/Endeks vadeli NET rakamlar

1.  Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    Sayin Marques, aksi durumlar icin bir planiniz yoksa batarsiniz! Bence bunu tecrube etmeden ogrenin.
    Sayın cnnc stop elbette var merak etmeyin, sorgu sadece hermesj hocanın sistemi
    gibi bir sisteme sahip olabilmek için uğraşımdan ileri gelmekte. Ustalardan ne kapabilirsek o kardır benim için, kendi sistemimi oturtabilmek adına...

2.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Şimdik... 14,88 14.92 ve 14.94 al rakamın... normalde 15.14 direncindi... ama üstünde kapattın... seni gidi seni... yarın seans içi 15,14 ü destek edineceksin... bak kapanış önemli... 15,77 de bozucaksın longlarını... üstünede gidebilir ama aldırış etme.... yarın kapanışta tekrar gel.... bi çayımı iç.. konuşak iştişare edek.. planı güncelleyelim... Short yok yok bak haaa... buna yarın kapanışta karar verices.... biz günlükçüyüz, bize rakamların altında /üstünde kapanışlar önemli...
    Hermesj hocam gel 2 dakika, tamam istemiyorum çay )

3.  Alıntı Originally Posted by Marquez da Silva Yazıyı Oku
    Hermesj hocam gel 2 dakika, tamam istemiyorum çay )
    Yoook çay içmeden bırakmam..)

Sana 3 kere trade fırsatı vermiş...

40 a gitmiş... 15.14 de stopluyosUn... 14.92 14.98 e yaklaşınca longluyorsun 14.91 stoplu... istersen 15.14 de longluyorsun... çiz çizgini kendini gör yahuu)
    Short açmıyorsun bak...
    Adam 30,kademe vermiş daha ne yapsın..
    Birde nedemişiiim?
    Kapanış... kapanış önemli.... bu rakamların sltında kaparsa hiç düşünme geceye kalma....
    Biz günnükçüyüz... alırız paramızı kaçarız...

Haydi iç şu çayı soğutma....))

4. Bu arada ben 9-10 kalem işlem yaparım hisseden hisseye hooop.. rakamlarım belli... önceden yazarım... 3bin ona 2bin ona, bin ona....

5. Hareket sert olunca trade edemedim, 16.10 gibi çıkış yeri belirledim bakalım verecek mi?

6. 30Endeks.jpg

kchol.jpg

Hermesj hocam, endeks görünümüne göre Kchol'de 16.10 hedefim uçuk mu olmuş, tavsiyeniz nedir, gün içi trade imkanım çok olmuyor, poz aldıktan sonra tp ve sl yazıp çekiliyorum genelde. Endeks için de 117.500 beklentim var. Ne dersiniz?

7. Akbnk için güncellemeniz olur mu ?

8.  Alıntı Originally Posted by chem73 Yazıyı Oku
    Akbnk için güncellemeniz olur mu ?
    6.04 ün üstünde kapandık... yukarı yön devam ediyor..... ilk hedef 6.34
    Ancak haber akışı hariç, 6 lı rakamlarda çok yakın rakamlar var yani direnci çoook... 6,04 altında kapanırsa long bozulur.... short deneriz o zaman... 5.88 ilk yerimiz...

Nasıl 5.79 dan sonrakileri haber akışıyla aştık... 6 lı rakamlarda öyle olmazsa 6.34, 6.43 vs bir yerlerde takılırız...

Böyle böyle gün gün gider benim sistem.... akıcı... yönlü... hedefli...
    6,04...

Sayfa 10/13 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •