Sayfa 11/41 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

1. 3.40 tarihi zirve 78 kurustan geldi iyide mal vermislr 3.40 tan

SM-J200F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Simdi arkadaslar benim 1 liraya utopik bakiyo olabilirsiniz ama kagit 52 kurustan gelmis 1 yil 70 kuruslarda gezmis yani

3. evet 0.70 kuruşlardan gelmiş
    Geçmişine bakarak çok çıkmış
    Hatta. Tarihizirvesinş de kırmış aşağı ya gelmiş bu demek değilki artık yukarısı yok
    Göz altında bi şirket için çok riksli
    Evet
    Yeşil holding de 0.70 kuruşlardayken 4.0 lere çıktığında zirvesini kırmış çok çıkmış 5 -6 a katlamış daha ne kadar çıkacak
    La diyorduk
    Şimdi de arkasından bakıyoruz 30 lu fiyatları görünce

Demek istediğim
    Bir hisse ye inanıyorsan kaçdan aldığına değilde kaçtan satacağına bakacaksın ben böyle düşünüyorum

Bir örnek daha veriyim
    Denge
    Siz kaçdan alırdınız
    5 veya 6 lara geldiğinde çok çıkmış denildi
    Sonra 10 12 lerde kimse yüzüne bakmadı
    Şimdi 19 larda hala alan var
    Niye alırlar
    Demeklki burdan alanlarda yukardan satarım inancı var
    O yüzden kimseya burdan alınır burdan alınmaz demeyelim yoksa alıcı ve satıcıların vebal ına girmiş olursunuz
    Bilmiyorum belkide yanlış düşünüyorum
    Asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir

4. Bencede hikaye yeni basliyor piyasa degeri 30 milyon ortaklar 20 milyon nakit koyacaklar içine bu parayla guzel isler yapabilirler raci sasmaz in dengedeki fedakarliklari ortada insaallah iyi olur

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sayın balici , borsadan anlayan birimi olarak yazıyorsunuz yoksa kafasına göre tahmin edip yorum yapan birimi olarak yazıyorsunuz? yazdıklarınızın tümünü okuduğumda bir cacıktan anlamayan ama yazmak için yazan bir tarz görüyorum.elinizde bu kağıt var ise bu kadar kötü olacaksa neden aldınız? yok hayır elinizde bu kağıt yok ise aklınıza ihtiyacı yok kimsenin, gidin o cahil yazışmalarınız başka hissede yapın lütfen.

6. Raci sasmaz pana yapidaki paylarini dengeye satti simdi haber gonderms elimde patladi evlerinizi yapamiyorum diye dengede.yesil yapida arti yatirim holdingde sadece kucuk yatirimciyi duduklemeye yonelik sirketler

7. Arti yatirim holdingde patron 77 kurustan aldi hisseleri gelmis 5 katina bide A grubu hisseleri aldi.senin yonetimde soz sahibi olmayan hisselerin 50 kurus bile etmez burdan millete kitlemeye calismayin

sen dikkat et millet sana kitlemesin...burda yani borsa niye var..herkes birbirine kitlemeye var senin deyiminle...milletin işi yok sizlerin lafıyla hareket etsin....borsa bir projedir bu proje görünenle hareket etmez..iyisini sen milleti koruyacağına sen kendini milletten koru...bu koruma hislerinizi kendinize kullanın burası borsa kim kime severse...
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 11/41 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •