Sayfa 12/41 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    Bu uc kagitcinin kagidi alinmaz ama raci sasmazin hatirina 1. Yada 99 kuruslu seviyeler den alinabilir

SM-J200F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu yazıyı yazan adam sayın balici. baliyi çekmekten kafa uçmuş cahilin.
    BAB-I İHSANINDAN MÜRÜVET EYLE ,BENZETME BİNBİR NESNEYE BENİ.BAKMA İSYANIMA MERHAMET EYLE , ULAŞTIR MENZİLİ ALAY'A BENİ.....'Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adımlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem ADAM olacaksın...' YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

2. Tahsisli sermaye arttırımı yapılacakmış. 20milyon Tl. Siz patron olsanız kaç liradan alırdınız yeni çıkarılacak hisseleri? 5 liradan mı, 2,5 liradan mı, 1 liradan mı?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.40 tan bilmem ne kadar satmışlar falan diyorsun o güne kadar kimse almıyordu en tepeden mi herkesin alası tutmuş.Kim ne alırsa alır satarsa satar herkesin kendi aklı vardır.Ben yorumlara göre alıp satmıyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Denge yatirim holding -%13 bunu da etkiler diye dusunuyorum

Balkıcı anlaşılan yukarda mal ya veremedin yada kitleme ye yakalansın. Genelde mali ele alanlar biraz agresif olurlar ve terse oynarlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,992
    Artı yatırımın grafiği güzel ekrana aldım denge dengesizinden daha çok beklentilibakalım ne yapacak takibe devam
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    Denge yatirim holding -%13 bunu da etkiler diye dusunuyorum

etkilemez olurmu.batırır hatta.söylediğin 0,99-1 indirir bile
    BAB-I İHSANINDAN MÜRÜVET EYLE ,BENZETME BİNBİR NESNEYE BENİ.BAKMA İSYANIMA MERHAMET EYLE , ULAŞTIR MENZİLİ ALAY'A BENİ.....'Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adımlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem ADAM olacaksın...' YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,992
    ARTI / 14 Şubat 2018 / Kap Bildirisi
    KAP: ARTI [ ] ARTI YATIRIM HOLDING A.S. OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)

2018-02-14 15:34:00
    ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/659914 DOSYALAR: OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 2018-02-14 DIL SECIMI DIL SECIMI TURKCE INGILIZCE YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? EVET (YES) YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? EVET (YES) KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN ACIKLAMANIN TARIHI 24.01.2018 YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? HAYIR (NO) BILDIRIM ICERIGI ACIKLAMALAR ACIKLAMA SIRKETIMIZIN SAHIP OLDUGU 1.832.332.-TLNOMINAL DEGERLI183.233.200 ADET ALTINYAG KOMBINALARI A.S.``NE AIT (A) GRUBUIMTIYAZLIPAYLARIN 4.485.548,74 TL BEDELLE MEHMED NUREDDIN CEVIK``E NAKIT ODEMEILEDEVREDILMESI ISLEMINE ILISKIN OLARAK24.01.2018 TARIH VE 2018/5 SAYILI YONETIM KURULU KARARI DOGRULTUSUNDA YAPILAN ACIKLAMADA `AYRILMA HAKKI` KULLANIM FIYATI 1,3602 TL. OLARAK BELIRLENMIS OLUP,YENIDEN YAPILAN HESAPLAMA SONUCUNDA`AYRILMA HAKKI` KULLANIM FIYATI ;1,3799 TL. OLARAK REVIZE EDILMISTIR. PAYDASLARIMIZ VE KAMUOYUNUN BILGISINE SAYGILARLA SUNULUR,
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 12/41 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •