Sayfa 13/41 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Artı yatırımın grafiği güzel ekrana aldım denge dengesizinden daha çok beklentilibakalım ne yapacak takibe devam
    artı yatırımın da dengenin kardeşi sabah onda da atraksiyon olabilir şimdiden sıraya giridm bakalım sembolik bir hisse alalım artı da denge gibi olur mu var mı bir yorum?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    artı yatırımın da dengenin kardeşi sabah onda da atraksiyon olabilir şimdiden sıraya giridm bakalım sembolik bir hisse alalım artı da denge gibi olur mu var mı bir yorum?
    Artı Yatırım Holdingde atraksiyon olacağını ben sanmıyorum çünkü bu sermaye artırımıyla onun hiç ilgisi yok. Daha önce Artı yatırım holding tahsisli sermaye artırımı yapacağını açıkladı. Raci Şaşmaz' da 5.000.000 TL sermaye artırımına katılıp ortak olacağını açıklamıştı. Sonuçta bu haberin beklentisi daha önce alındı yeni haber değil ayrıca Gözaltı Pazarda (Yakın izleme ) işlem görüyor.

3. Şerif Hüseyin Yaltırık 18 aralık 2017 de hisselerini satmaya başlamış ama açıklamayı 20 gün sonra göndermiş.
    O sırada işlemler aniden artmaya başlamış, acaba neden?
    Sonra BizAg (masum çevik) hisselerini sattı. İşlemler iyice arttı...
    Bu sırada Cihan Sütşurup yüzde 5'ten fazla hisse aldı. Kap'ta ve şirket künyesinde ismi görünüyordu ama açıklama göndermedi. Bu adam Mehmed Nureddin Çevikin arkadaşıdır. Yancılarıyla birlikte manip..yon yapar. 2015 yılında Genyhte yaptığı işlemlerden dolayı 600bin liradan fazla ceza yemişti.
    Şirketin imtiyazlı Alyag hisseleri patrona ve Etiler gıdaya satıldı.
    Derken eski patron Mehmed Nureddin Çevik, Artı yatırımın yüzde 90 oy oranına sahip 100.000adet hisseyi yine arkadaşı Mustafa Uğur Bayraktara sattı. 1 ay sonra da hisseleri 5 liradan sattığını açıkladı. Şaka gibi...
    18 ocakta şirketin iştiraki olan Endeks Türev Gayrimenkul hisseleri de nominal değerden eski patrona satılmış. Ama açıklama bugün geldi. 1 ay sonra...
    Yeni patron ilaç fabrikası aldık diye açıklama gönderdi. Hem de "milli" vurgusu yaparak...

Bunlar olurken nasıl oluyor da bu senet yakından takip ediliyor merak ediyorum. Güya yakın izleme pazarında ya... Spk uyuyor mu?
    Şimdi kalkmışlar tahsisli sermaye arttırımı yapıcaz diyorlar...

4.  Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Şerif Hüseyin Yaltırık 18 aralık 2017 de hisselerini satmaya başlamış ama açıklamayı 20 gün sonra göndermiş.
    O sırada işlemler aniden artmaya başlamış, acaba neden?
    Sonra BizAg (masum çevik) hisselerini sattı. İşlemler iyice arttı...
    Bu sırada Cihan Sütşurup yüzde 5'ten fazla hisse aldı. Kap'ta ve şirket künyesinde ismi görünüyordu ama açıklama göndermedi. Bu adam Mehmed Nureddin Çevikin arkadaşıdır. Yancılarıyla birlikte manip..yon yapar. 2015 yılında Genyhte yaptığı işlemlerden dolayı 600bin liradan fazla ceza yemişti.
    Şirketin imtiyazlı Alyag hisseleri patrona ve Etiler gıdaya satıldı.
    Derken eski patron Mehmed Nureddin Çevik, Artı yatırımın yüzde 90 oy oranına sahip 100.000adet hisseyi yine arkadaşı Mustafa Uğur Bayraktara sattı. 1 ay sonra da hisseleri 5 liradan sattığını açıkladı. Şaka gibi...
    18 ocakta şirketin iştiraki olan Endeks Türev Gayrimenkul hisseleri de nominal değerden eski patrona satılmış. Ama açıklama bugün geldi. 1 ay sonra...
    Yeni patron ilaç fabrikası aldık diye açıklama gönderdi. Hem de "milli" vurgusu yaparak...

Bunlar olurken nasıl oluyor da bu senet yakından takip ediliyor merak ediyorum. Güya yakın izleme pazarında ya... Spk uyuyor mu?
    Şimdi kalkmışlar tahsisli sermaye arttırımı yapıcaz diyorlar...
    Ben şirket açıklamalarını okudum. Ruhsat almak için T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na başvurduk diyorlarda anlamadığım ilaç ruhsatları sağlık bakanlığından alınıyor diye biliyorum. Bunlar piyasada GIDA TAKVİYESİ diye satılan şeylerden üretecek ilaçla alakası yok. İlaç diye yutturuyorlar çünkü T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı' nın ilaç ruhsatı ne alaka. Sonra mucit diye tanıttıkları kişi sanıyorum ECZACI felan değil çünkü okulu yarım bırakıp AMERİKDAN Dönmüş gibi bir ibare geçiyordu. Diploma bile yok. Bunların anlattığı hastalıklara iyi geldiği söylenen bir sürü markalı gıda takviyesi var piyasada. Açık Açık aldıkları ilaç ruhsatı tarihi,numarasını ve adını açıklasınlar görelim. Bir dolap dönüyor bakalım yakında çıkar kokusu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
    ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/660301 SERMAYE ARTIRIMI ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM

OZET BILGI NAKIT TAHSISLI SERMAYE ARTTIRIMI BASVURUSU HK.

YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI ? EVET

YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI ? HAYIR

YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI ? HAYIR

YONETIM KURULU KARAR TARIHI 07.02.2018

KAYITLI SERMAYE TAVANI (TL) 50.000.000

MEVCUT SERMAYE (TL) 10.000.000

ULASILACAK SERMAYE (TL) 30.000.000

BEDELLI SERMAYE ARTIRIMI (TAHSISLI)

PAY GRUP BILGILERI MEVCUT SERMAYE (TL) RUCHAN HAKKI KULLANDIRILMADAN TAHSISLI ARTIRILACAK SERMAYE TUTARI (TL) RUCHAN HAKKI KULLANDIRILMADAN TAHSISLI ARTIRILACAK SERMAYE (%) VERILECEK MENKUL KIYMET NEVI IPTAL EDILEN PAY TUTARI (TL)

A GRUBU, ISLEM GORMUYOR, TRETKYO00025 100.000

B GRUBU, ARTI, TRETKYO00017 9.900.000 20.000.000 202,02020 B GRUBU, ARTI, TRETKYO00017 HAMILINE

MEVCUT SERMAYE (TL) RUCHAN HAKKI KULLANDIRILMADAN TAHSISLI ARTIRILACAK SERMAYE TUTARI (TL) RUCHAN HAKKI KULLANDIRILMADAN TAHSISLI ARTIRILACAK SERMAYE (%) IPTAL EDILEN PAY TUTARI (TL)

TOPLAM 10.000.000 20.000.000,000 200,00000

ARTIRILACAK SERMAYENIN TAHSIS EDILDIGI KISI MUSTAFA UGUR BAYRAKTAR,TAYYAR RACI SASMAZ

BILDIRILMESI GEREKEN DIGER HUSUSLAR

SPK BASVURU TARIHI 15.02.2018

EK ACIKLAMALAR

SIRKETIMIZ``IN, MALI IHTIYACLARININ KARSILANMASI VE ISTIKRARLI BIR BUYUMEYE YONELIK OZELLIKLE MILLI ILAC YATIRIMLARININ GERCEKLESTIRILMESI AMACI ILE MUSTAFA UGUR BAYRAKTAR VE TAYYAR RACI SASMAZ``IN SIRKETIMIZ SERMAYESINE ISTIRAK EDEREK YAPILACAK BIR TAHSISLI SERMAYE ARTIRIMINDA 20 MILYON TL KARSILIGI PAY ALMASINA, SOZ KONUSU ISTIRAKIN 15 MILYON TURK LIRASININ MUSTAFA UGUR BAYRAKTAR TARAFINDAN NAKIT VE 5 MILYON TURK LIRASININ DA TAYYAR RACI SASMAZ TARAFINDAN NAKIT OLARAK KARSILANMASINA ILISKIN

07.02.2018 TARIH, 2018/6 SAYILI YONETIM KURULU KARARI 07.02.2018 TARIHINDE KAP``DA DUYURULMUSTU. ILGILI YONETIM KURULU KARARI UYARINCA MEVZUAT GEREGI 15 SUBAT 2018 TARIHINDE SERMAYE PIYASASI KURULU``NA TAHSISLI SERMAYE ARTIRIMINA ILISKIN IZIN ICIN BASVURU YAPILMISTIR.

,

YUKARIDAKI ACIKLAMALARIMIZIN, SERMAYE PIYASASI KURULU‘NUN YURURLUKTEKI OZEL DURUMLAR TEBLIGINDE YER ALAN ESASLARA UYGUN OLDUGUNU, BU KONUDA/KONULARDA TARAFIMIZA ULASAN BILGILERI TAM OLARAK YANSITTIGINI, BILGILERIN DEFTER, KAYIT VE BELGELERIMIZE UYGUN OLDUGUNU, KONUYLA ILGILI BILGILERI TAM VE DOGRU OLARAK ELDE ETMEK ICIN GEREKLI TUM CABALARI GOSTERDIGIMIZI VE YAPILAN BU ACIKLAMALARDAN SORUMLU OLDUGUMUZU BEYAN EDERIZ.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Şimdi bu durumda anladığım kadarıyla Şirket in %50 sinin sahibi 1 TL nominal fiyattan 15.000.000 TL' ye MUSTAFA UGUR BAYRAKTAR oluyor elinde de %1 vardı oldu %51 ve yaklaşık % 17' si de TAYYAR RACI SASMAZ' ın oluyor Halka açık kısmıda yaklaşık % 32 olacak. Ohhh suyundan da koy. Bunlar 1 TL' den hisse alsın Küçük yatırımcı da 2.70 - 3 TL' den hisse alsın ne güzel. Madem şirkete para koyacaktınız 2.5 - 3 TL' den tahsisli sermaye artırımı yapsanıza şirketin kasasına 50 - 60 Milyon para girerdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
     Alıntı Originally Posted by Alexandr Yazıyı Oku
    Şimdi bu durumda anladığım kadarıyla Şirket in %50 sinin sahibi 1 TL nominal fiyattan 15.000.000 TL' ye MUSTAFA UGUR BAYRAKTAR oluyor elinde de %1 vardı oldu %51 ve yaklaşık % 17' si de TAYYAR RACI SASMAZ' ın oluyor Halka açık kısmıda yaklaşık % 32 olacak. Ohhh suyundan da koy. Bunlar 1 TL' den hisse alsın Küçük yatırımcı da 2.70 - 3 TL' den hisse alsın ne güzel. Madem şirkete para koyacaktınız 2.5 - 3 TL' den tahsisli sermaye artırımı yapsanıza şirketin kasasına 50 - 60 Milyon para girerdi.
    bu durumda d grubuna elveda B ya da A grubuna merhaba mı oluyor?

8. Dengede cazip varliklari istiraklendirdiler.koca sirketlerin halka arzlarda yukardan koyup kucaga birakma senaryosunun aksine yatirimciya firsat verdiler.insaati durmus dedikodularina inanmiyorum.koca holdinglerin kredi yapilandirdigi donemde aksamalr olur.bu hissede de dengedeki cazibenin olusacagini dusunuyrm.ismi gecenlerin CVleri saglam.ugur express yatirimin mudurymus.sasmaz zaten malum.erdal cani google sordum.ümitvar sonuclar cikti..yatirim tavsiyesi degildir..
    Son düzenleme : Dilaracoin; 18-02-2018 saat: 19:25.

Sayfa 13/41 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •