Sayfa 32/41 İlkİlk ... 223031323334 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

1. Arkadaslar bugn 195 tabana 300 bin lot tek kalem alis yollayan garantiyi tebrik ediyorum,
    Ustune birde alnusun 215 fiyattan 80 bin lota yakin alimi takdire sayan.
    Burda bekleyenler ins yk holding istiraklerinin alimi ve pazar degisikligi ile muthis bir hikayeye ortak olurlar.
    Tanri ky yi korusun;)

2. 8,3 milyon tavan alicili....

Alıntı Originally Posted by Human Yazıyı Oku
    Arkadaslar bugn 195 tabana 300 bin lot tek kalem alis yollayan garantiyi tebrik ediyorum,
    Ustune birde alnusun 215 fiyattan 80 bin lota yakin alimi takdire sayan.
    Burda bekleyenler ins yk holding istiraklerinin alimi ve pazar degisikligi ile muthis bir hikayeye ortak olurlar.
    Tanri ky yi korusun;)
    Arkadaslar 8,3
    Milyon lot bugun 2,45 te alici vardi,sirket takasinda 10
    Milyon lot var zaten.
    Sirket degeri sadece 24 milyon tl,4 milyon dolar bile degil.
    Ins guzel yerlere gider

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Human Yazıyı Oku
    Arkadaslar 8,3
    Milyon lot bugun 2,45 te alici vardi,sirket takasinda 10
    Milyon lot var zaten.
    Sirket degeri sadece 24 milyon tl,4 milyon dolar bile degil.
    Ins guzel yerlere gider
    Dün akşam da 5,5 mn lot vardı tavanda. Bugün biraz daha fazla yazmışlar. Ama merak ediyorum 18.05 te tavana bunu yazıp ta ertesi gün açılışta uyuyorlar mı? Yoksa yorgan mı bastırıyor?

Görünen tahta sahibi fantezi yapıp kendini tatmin ediyor.

Eyvallah, en büyük sensin abisi.

Tahtamızın güzide sahibi gerçekten saygı duyulacak işler yapmak istiyorsa ky nın canını yakmak yerine gelişmeleri kullanarak hem kendine hem bizlere kazandırmalı. Sonuçta "Artı" değer kazanacak bir şirketse bundan bizlerin pay alması bu kadar zoruna gitmemeli.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
    Kap haberi gelmiş. Döndürüp dolaştırıp çağrı fiyatını 87 krş. tan bir kez daha göndermişler. Artık şu çağrı yapılsa da sonrasına baksak.
    ......................................
    Artı Yatırım Holding A.Ş.‘nin Mustafa Uğur Bayraktar'a ait Halka kapalı ve imtiyazlı 100.000 adet A grubu paylarının Sayın Yalçın Yalçınkaya'ya satılmasıyla ilgili görüşmelerin 21.04.2020 tarihinde başladığı ve görüşmelerin olumlu neticelenerek 22.04.2020 tarihi itibari ile pay devri işlemlerine başlandığı ve 07.05.2020 tarihinde ise pay devri işlemlerinin tamamlandığı sürece ilişkin önceki KAP duyurularında bildirilmişti.

Söz konusu payların devri ile birlikte Sayın Yalçın Yalçınkaya Artı Yatırım Holding A.Ş.'nin yönetim hakimiyetini elde etmesi sebebi ile Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-26.1 sayılı "Pay Alım Teklifi Tebliği"nin 11. Maddesi çerçevesinde Artı Yatırım Holding A.Ş.‘nin diğer paydaşlarına ait payları satın almak üzere "Zorunlu Pay Alım Teklifi" yapılması yükümlülüğü doğduğu 14.05.2020 tarihli KAP duyurusu ile kamuya duyurulmuştu.

14.05.2020 tarihli pay alım teklifini doğuran pay alım fiyatı sehven hatalı olarak hesaplanmış olup, pay alım teklifine konu Artı Yatırım Holding A.Ş. paylarının satışına ilişkin anlaşma sağlandığı 22.04.2020 tarihinden önceki altı aylık dönem içinde oluşan günlük düzeltilmiş ağırlıklı ortalama borsa fiyatlarının aritmetik ortalaması 1 TL nominal değerli pay için 0,87 TL olarak hesaplanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

5. Şirketimiz 08.07.2020
    tarihli yönetim kurulu toplantısında aşağıdaki kararı almıştır.

Şirketimiz
    finansal tablolarına göre Şirkete karşı borçlu durumunda olan Müjdat Uslu, Erdal Can Alkoçlar ve Uğur Bayraktar'dan Şirket
    alacaklarının tahsili amacıyla görüşmelere başlanılmasına karar verilmiştir.
    Şirketin,
    22.04.2020 tarihinde, finansal duran varlık edinim planları hakkında yaptığı
    KAP açıklamasında adı geçen YENİ KARGO ACENTELİK VE DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş.,
    TRW İŞ GÜCÜ VE KARİYER PLANLAMA HİZMETLERİ A.Ş., RİNG PAKET DAĞITIM
    HİZMETLERİ A.Ş., TEDİ İNOVASYON TİCARET A.Ş., YAYA LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş.,
    HAY MÜHENDİSLİK A.Ş. şirketlerinin %51 nin satın alınması ile ilgili
    olarak yapılan KAP açıklaması, ilgili dönemde yönetim hakimiyetini elinde
    bulunduran yöneticilerce yapılmış olup, açıklamaya ilişkin yönetim kurulu
    kararı alınmadığı tespit edilmiştir.
    Yönetim
    kurulumuz kısa vadede öncelikle şirketin bilançosunda negatif değere ulaşan öz
    kaynağın düzeltilmesi için çalışmalara devam edecek olup, 22.04.2020 tarihli KAP
    açıklamasında yer alan finansal varlıkların kısa vadede satın alınması mümkün
    görünmemektedir.

Burdanda anlaşılıyorki borsamız yeni bir üçkağıtçı patronla tanıştı

Yarın spk ya resmi şikayet yazımı gönderiyorum

Bu patron müsveddesine inanıp hisse alanların Allah yardımcısı oldun

6. Keklik avi

Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Şirketimiz 08.07.2020
    tarihli yönetim kurulu toplantısında aşağıdaki kararı almıştır.

Şirketimiz
    finansal tablolarına göre Şirkete karşı borçlu durumunda olan Müjdat Uslu, Erdal Can Alkoçlar ve Uğur Bayraktar'dan Şirket
    alacaklarının tahsili amacıyla görüşmelere başlanılmasına karar verilmiştir.
    Şirketin,
    22.04.2020 tarihinde, finansal duran varlık edinim planları hakkında yaptığı
    KAP açıklamasında adı geçen YENİ KARGO ACENTELİK VE DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş.,
    TRW İŞ GÜCÜ VE KARİYER PLANLAMA HİZMETLERİ A.Ş., RİNG PAKET DAĞITIM
    HİZMETLERİ A.Ş., TEDİ İNOVASYON TİCARET A.Ş., YAYA LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş.,
    HAY MÜHENDİSLİK A.Ş. şirketlerinin %51 nin satın alınması ile ilgili
    olarak yapılan KAP açıklaması, ilgili dönemde yönetim hakimiyetini elinde
    bulunduran yöneticilerce yapılmış olup, açıklamaya ilişkin yönetim kurulu
    kararı alınmadığı tespit edilmiştir.
    Yönetim
    kurulumuz kısa vadede öncelikle şirketin bilançosunda negatif değere ulaşan öz
    kaynağın düzeltilmesi için çalışmalara devam edecek olup, 22.04.2020 tarihli KAP
    açıklamasında yer alan finansal varlıkların kısa vadede satın alınması mümkün
    görünmemektedir.

Cagriya malmi almaya calisiyorsun ey patron.
    87 kurus cagri yapican,milletimi panikletiyorsun?!
    Simdimi aklina geldi bayraktarn borcu?
    Ya sonra?cagri yaptm ve vazgectimmi dicen,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku

Çok haklısınız sayın selçukoğlu. Milli/manevi söylemleri kullanan, kendisini bu şekilde niteleyen insanların böyle davranmaları/hareket etmeleri içler acısı.

Saygılar...

8. Bence Yalcın Yalcinkaya isin gorunen yüzü acaba ceviklerle gizliden bu sirketin baglantisi var mi acaba baska biri halka acilmak icin u sirketi aldi sonra mi açıklayacak çağrıdan sonra ilginç kağıt dipte yapar zirvede hakkında hiçbir şey yok sadece suanki patronun mhpden bir zamanlar aday oldugu uc kagit olursa burada bir daha kimse yuzune bakmaz camiada yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 32/41 İlkİlk ... 223031323334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •