Sayfa 34/41 İlkİlk ... 243233343536 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

1. 10 bin.lota 40 bin lirami yatacak bu bedellinomaylanirmi acaba zaten tamamini halka satmislar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    10 bin.lota 40 bin lirami yatacak bu bedellinomaylanirmi acaba zaten tamamini halka satmislar
    Usulüne göre olduktan sonra neden onaylanmasın ki? Üstelik Yalçınkaya yı geri çevireceklerini düşünmüyorum. Önemli olan fonun kullanılacağı yer.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

3.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Usulüne göre olduktan sonra neden onaylanmasın ki? Üstelik Yalçınkaya yı geri çevireceklerini düşünmüyorum. Önemli olan fonun kullanılacağı yer.

Saygılar...

zor gibi zaten yakin izleme pazarinda ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    zor gibi zaten yakin izleme pazarinda ytd.
    Etiler e verilen Artı ya verilmez mi? Ya da Ral Yatırıma verilen?

Hakkımızda hayırlısı olsun.

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

5.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Etiler e verilen Artı ya verilmez mi? Ya da Ral Yatırıma verilen?

Hakkımızda hayırlısı olsun.

insallah verilir.10 bin lota 40 istiyor..fiyat ucuz demekki var bir planlari.ytd

6. umarım ele vermece oynamıyorlardır
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayın Yetkili,
    BİST'te yatırım yapan bir vatandaşım. 8.10.2020 tarihinde ARTI,BALAT,BMELK,EMNİŞ,UZERB,YAPRK hisseleri ve 14.10.2020 tarihinde BASCM,COSMO,KERVN,SELGD,BRKO 5 er adet hisse olmak üzere toplam 11 hisseye ,internetten işlem kısıtlaması getirilmişti.Bu arada benim bildiğim 11,daha da fazla olabilir.Ve bunun yanında başka tedbirlerde vardı.Üstelik 3 ay sürecek. Bu tedbirler sözde küçük yatırımcıyı korumak içinmiş.Her hissede ortalama en az 50 bin yatırımcının olduğunu varsayarsak,en az 600 bin kişinin internetten emir verememesi anlamına gelir...sabah 9 dan saat 9.55 e kadar acaba ,bu kadar yatırımcı kişiden kaç tanesi aracı kurumuna veya bankasına ulaşabilir de emir verebilir.Telefonlar kilitlenir.Hadi kilitlenmedi desek bile, bir yatımcıya 2 dakika süre versek...bir aracı kurum 30 kişiye hizmet verir.sabah açılış bölümünde...11 hissede 300-400 kişi yapar en fazla...Hani diğer yüzbinlerce ky nın hakları...Günümüz internet zamanı,telefon zamanının biteli yıllar oldu.Sözde bu uygulama biz küçük yatırımcıyı korumadığı gibi,daha zarar veriyorBu tedbirler geldikten sonra hisselerin akıbetini görebilirsiniz..Bu çağdışı tedbirin ,bir daha uygulanmamak üzere kaldırılmasını talep ediyorum.Küçük yatırmıcının BİSTten uzaklaşmasını ,altına,dolara yatırım yapmamasını ,ekonomimize can katmasını,büyük yatırımcılara yem olmamasını istiyorsanız şayet bu önerimi dikkate alırsınız.Teşekkürler,saygılarımla.

cimere şikayettir,siz de yapın...hakkınızı arayın.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. Kimse yokmu nerde yatırımcılar milleti telef ettiler

zorakipaşha

Sayfa 34/41 İlkİlk ... 243233343536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •