Sayfa 39/41 İlkİlk ... 293738394041 SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 305 - 312 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Arkadaşlar SPK daha önce uyarılar yaptı mı ? Yoksa pat diye mi kottan çıkarılmasına karar verdi? Kottan çıkarılan hisseler ile ilgili SPK öncesinde uyarıyor mu ? Çok önemli arkadaşlar lütfen bilenler yorumlasın
    Yok dostum bıldiğim kadarıyla herhangı bır uyarı yapılmıyor.. Sen yinede araştır.. Trnsk hissesinde hıc unutmam çarşamba malımı satmıştım cuma seans sonu pat bir haber kottan atıldı diye..Allah ın ıyı kuluyduk yani. En ıyısı yakın izleme pazarına hıc bulaşmamak. Tabı borsada bu kadar ky varken bu pazarada nur yağdı. İnşallah fazla yakalanan olmamıştır.. Herhangı bır ıkaz uyarı yapılmamıştı.. Zaten öyle bır uyarı yapılsa malı satacak kımseyıde bulamazsın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yok dostum bıldiğim kadarıyla herhangı bır uyarı yapılmıyor.. Sen yinede araştır.. Trnsk hissesinde hıc unutmam çarşamba malımı satmıştım cuma seans sonu pat bir haber kottan atıldı diye..Allah ın ıyı kuluyduk yani. En ıyısı yakın izleme pazarına hıc bulaşmamak. Tabı borsada bu kadar ky varken bu pazarada nur yağdı. İnşallah fazla yakalanan olmamıştır.. Herhangı bır ıkaz uyarı yapılmamıştı.. Zaten öyle bır uyarı yapılsa malı satacak kımseyıde bulamazsın..
    Böyle bişey olabilir mi ya en azından uyarı yap yerine getirmiyorsun şartları vs diye

3.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Böyle bişey olabilir mi ya en azından uyarı yap yerine getirmiyorsun şartları vs diye
    Bu şirketler yakın izleme pazarına dırek alınmıyor bır takım ıkaz ve uyarılar oluyor tabı. Bu ıkaz ve uyarılara rağmen faalıyetlerını devam ettıremediklerinden dolayı yakın izleme pazarına giriyorlar. Yanı bellı bır süreçleri var muhakkak.. Ana pazarda, yıldız pazarda olan şirkete hop senı attım diyemezler..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu şirketler yakın izleme pazarına dırek alınmıyor bır takım ıkaz ve uyarılar oluyor tabı. Bu ıkaz ve uyarılara rağmen faalıyetlerını devam ettıremediklerinden dolayı yakın izleme pazarına giriyorlar. Yanı bellı bır süreçleri var muhakkak.. Ana pazarda, yıldız pazarda olan şirkete hop senı attım diyemezler..
    Alt Pazar peki ?

5.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Alt Pazar peki ?
    Bıldiğim kadarıyla en son yakın izleme de işlem gördürüp o şekilde atıyorlar.. Şuana kadar alt pazardan dırek attıklarına rastlamadım..

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bıldiğim kadarıyla en son yakın izleme de işlem gördürüp o şekilde atıyorlar.. Şuana kadar alt pazardan dırek attıklarına rastlamadım..
    Aslında fiili dolaşımı 90 ı üstünde olup bedelliye başvurması ve red yemesi bi ipucu sayılabilirdi değil mi hocam . Demek ki SPK red vererek zaten ben sana güvenmiyorum demiş zaten

7.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Aslında fiili dolaşımı 90 ı üstünde olup bedelliye başvurması ve red yemesi bi ipucu sayılabilirdi değil mi hocam . Demek ki SPK red vererek zaten ben sana güvenmiyorum demiş zaten
    Bencede öyle.. zaten yakın izleme pazarına bulaşmak başlı başına buyuk rısk.. Ama kısada iyi kazanç yakalamak
    adına ve son dönemdeki furyadan dolayı bır çok ky pazar ayırımı yapmadan önüne ne geldiyse aldı..ama bizlerin hısse seçimi yaparken çok dıkkat etmemiz gerek. Ederi değeri olan büyüme potansiyeli olan şirketlere yatırım yapmamız lazım .. İnşallah tekrardan dönerde elinde olanlar en azından mümkün olan en az zararla atlatır..

yakın izleme pazarından kağıt almak neredeyse tosunun geri dönüp paraları ödeyeceğine inanmak gibidir. aslında devlet bu tip kağıtların halka açılmalarına çok ciddi kriterler getirip engel olmalı. bkz 2011 de açılan şirketlerin çoğunun batması ..bmeks

Sayfa 39/41 İlkİlk ... 293738394041 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •