Special Days Image
Sayfa 31/41 İlkİlk ... 212930313233 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

1. YK Holdingi anlatan kısa video hikayeyi çok güzel anlatıyor.
    izlemeyenler için ;
    https://www.youtube.com/watch?v=c9fq1z4CrSo

22 Nisan'da düşen Kap haberi de bir kenarda dursun.

Şirketimiz Artı Yatırım Holding A.Ş yönetim kurulu toplanarak aşağıda kararı almıştır.

Kuzguncuk Mah.Gümüşyolu Cad. N22 Üsküdar / İstanbul adresinde bulunan,aşağıda ünvanı ve vergi dairesi numaraları yazılı şirketlerin,
    her birinin en az % 51' i olmak üzere paylarının satın alınmasına ve işlemlere başlanmasına karar verilmiştir.

1-Üsküdar Vergi Dairesi 9480774802 numara ile kayıtlı, YENİ KARGO ACENTELİK VE DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş.
    2-Üsküdar Vergi Dairesi 8591157689 numara ile kayıtlı TRW İŞ GÜCÜ VE KARİYER PLANLAMA HİZMETLERİ A.Ş.
    3-Üsküdar Vergi Dairesi 7351587265 numara ile kayıtlı, RİNG PAKET DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş.
    4-Üsküdar Vergi Dairesi 8330496290 numara ile kayıtlı TEDİ İNOVASYON TİCARET A.Ş.
    5-Üsküdar Vergi Dairesi 9431121564 numara ile kayıtlı YAYA LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş.
    6-Üsküdar Vergi Dairesi 4600487085 numara ile kayıtlı HAY MÜHENDİSLİK A.Ş.

-------------------------------------------------------------
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Kendime not. Zaten benden başkası da yok galiba.

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Yani? Açıklarmısınız rica etsek?

4.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Kendime not. Zaten benden başkası da yok galiba.
    Ben de varım
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by KATANA Yazıyı Oku
    Yani? Açıklarmısınız rica etsek?
    Düz okuyunca: Şükrü DUDU adlı şahıs 22 Mayıs günü 255.000 TL nominal değerde hisse satışı yapmış. Şirkette %6.15 oranında hissesi varken, %3.60'a düşmüş.

Ama Sn SERCAYOLKAN'ın ima ettiği bir şey vardır mutlaka.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

sevgili can
    tabloyu anladım ,onda sorun yok . ben arkadaşın var ise yorumunu sormak istedim.
    alt satırda yazdığın gibi ima ettiği bir şey varsa yazsında bilelim maksadımdı.
    BAB-I İHSANINDAN MÜRÜVET EYLE ,BENZETME BİNBİR NESNEYE BENİ.BAKMA İSYANIMA MERHAMET EYLE , ULAŞTIR MENZİLİ ALAY'A BENİ.....'Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adımlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem ADAM olacaksın...' YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by KATANA Yazıyı Oku
    sevgili can
    tabloyu anladım ,onda sorun yok . ben arkadaşın var ise yorumunu sormak istedim.
    alt satırda yazdığın gibi ima ettiği bir şey varsa yazsında bilelim maksadımdı.
    Merhaba sayın KATANA!

Yorum yapmaktan özellikle kaçınıyorum. Çünkü tahtanın hakim güçleri çok acımasız. Herhangi bir yorumum yüzünden birilerinin zarar görmesini istemediğim için...

Kap'ta yer alan bilgilerden biri de bu.

Bu vatandaşların sattığı 1.688 bin lotu hangi küçük yatırımcı aldı? Alan ne yapacak?

Cuma günü hisse 2,25 ten işlem gördü. Cuma sabah açılışını izleyemedim ancak sonraki üç işlem saatinde tabanda 382 k, 399 k, 308 k vardı. Son işlem saatinde tabandaki 324 k alındı ve 333 k alıcı oldu 2,25 te. 2,26 da satıcı ise sadece 1 lot'tu. Hangi ky tahtayı bu şekilde yapar? Şükrü DUDU hisselerini 2,25 ten sattı/devretti ve bildirimini yaptı. Yaklaşık % 17 hisseyi alan/alanlar % 5 barajını ne hikmetse aşmamış.

Sizin de ulaşabileceğiniz bilgileri yazdım ve aklıma gelen soruları sordum. Yorumunu siz yapın. Soruların cevaplarını bulmaya çalışın. Hareketlerinizi buna göre yapın. Vebal almak istemiyorum.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

8. Hisseye sahip çıkılıyor

Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Merhaba sayın KATANA!

Yorum yapmaktan özellikle kaçınıyorum. Çünkü tahtanın hakim güçleri çok acımasız. Herhangi bir yorumum yüzünden birilerinin zarar görmesini istemediğim için...

Kap'ta yer alan bilgilerden biri de bu.

Bu vatandaşların sattığı 1.688 bin lotu hangi küçük yatırımcı aldı? Alan ne yapacak?

Cuma günü hisse 2,25 ten işlem gördü. Cuma sabah açılışını izleyemedim ancak sonraki üç işlem saatinde tabanda 382 k, 399 k, 308 k vardı. Son işlem saatinde tabandaki 324 k alındı ve 333 k alıcı oldu 2,25 te. 2,26 da satıcı ise sadece 1 lot'tu. Hangi ky tahtayı bu şekilde yapar? Şükrü DUDU hisselerini 2,25 ten sattı/devretti ve bildirimini yaptı. Yaklaşık % 17 hisseyi alan/alanlar % 5 barajını ne hikmetse aşmamış.

Sizin de ulaşabileceğiniz bilgileri yazdım ve aklıma gelen soruları sordum. Yorumunu siz yapın. Soruların cevaplarını bulmaya çalışın. Hareketlerinizi buna göre yapın. Vebal almak istemiyorum.

Saygılar...
    Merhabalar, Bu gelişmeyi çömez bir yatırımcı olarak yorumum tahtanın hikayesini potansiyelinin farkına varan birileri hisseye sahip çıkıyor ve buralardan topluyor olabilir mi? farklı bir yorumu olan varsa yazabilir mi...

Saygılarımla

.....................
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi içermez. kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 31/41 İlkİlk ... 212930313233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •