Sayfa 40/41 İlkİlk ... 3038394041 SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Arkadaşlar SPK daha önce uyarılar yaptı mı ? Yoksa pat diye mi kottan çıkarılmasına karar verdi? Kottan çıkarılan hisseler ile ilgili SPK öncesinde uyarıyor mu ? Çok önemli arkadaşlar lütfen bilenler yorumlasın
    Böyle bir açıklama yapmaz ama gözaltı pazarındaysa zaten böyle bir risk vardır.

Gözaltı Pazarı, mevcut düzenlemeler, standartlar ve finansal durum açısından gerekli sağlayamayan/sağlamayan şirket hisselerinin kamu yararı adına Borsa kotundan çıkarılarak incelendiği yerdir

Artı Yatırım Holding A.Ş, Müjdat Uslu, Erdal Can Alkoçlar ve Uğur Bayraktar'dan alacakların tahsili için yapılan görüşmeler hakkında bilgilendirme yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''08.07.2020 tarihinde şirketimizce yapılan KAP açıklaması kapsamında, Borsa İstanbul ve Sermaye Piyasası Kurumu ile yapılan yazışmalarda bildirildiği üzere, şirket alacaklarının tahsili için borçlu Uğur Bayraktar, Müjdat Uslu ve Erdal Can Alkoçlar'a borç tutarlarını faizi ile birlikte ödemeleri noter kanalıyla ihtar edilmiştir.'' denildi.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3. cenazesi bile kaldırılmamis

uyarması lazım..2015 yılına kadar kap haberlerine baktım,tek bir uyarı göremedim..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    Böyle bir açıklama yapmaz ama gözaltı pazarındaysa zaten böyle bir risk vardır.

Gözaltı Pazarı, mevcut düzenlemeler, standartlar ve finansal durum açısından gerekli sağlayamayan/sağlamayan şirket hisselerinin kamu yararı adına Borsa kotundan çıkarılarak incelendiği yerdir

Niye diğer attığı şirketleri uyarmışta,bunu uyarmadan atmış..herkes bu sorunun cevabını merak ediyor..yoksa herkes tuttutmuş senin gibi,gözaltı hissesi bu ,uyarılma olmaz diye...niye diğer yip hisselerini uyarıyor da bunu uyarmıyor..var birşeyler...hadi açıkla bakalım..niye sadece bu...

Batık abi artı sende varmıydı esem gibi kapandı bu kağıt

7. esem de uyarılmadı. kapital de ...

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Batık abi artı sende varmıydı esem gibi kapandı bu kağıt
    Var kardeşim var...Bütün kapanan hisseler ben de...şansıma tüküreyim...50 bin adet vardı....esems, Artı,egyo,asyab,aktaş....5 ı bir yerde oldu....

Sayfa 40/41 İlkİlk ... 3038394041 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •