Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 15 madde; 9 - 15 arası.

Konu: EVDE KAL GÜNLERİNDE fDJ TEKNİK ANALİZİ

1. Yarın teknikte savrulmalar oluşturacak bir haber;
    https://tr.sputniknews.com/ekonomi/2...ntisi-basladi/
    Sonuçları fDJ için önemli olacaktır.
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

2.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Pazar keyfi sonrası tekrar grafiği irdelediğimde ; kısa vadeli bakışta 23150 ye kadar bir aşağı hareket ağırlıklı senaryonun önceliğinde oluştuğunu gördüm. Daha sonra eğer 1. turuncu DD i geçerse 2. turuncuya gitme şansı artacak. Şu anda senaryoların ihtimali eşit olarak değerlendiriyorum.Yeşil DD ve 1. turuncu DD i kırmaları durumunda senaryolardan biri daha yüksek ihtimale sahip olacak...

YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Kısa vadeli hedefe ulaşıldı.
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Yarın teknikte savrulmalar oluşturacak bir haber;
    https://tr.sputniknews.com/ekonomi/2...ntisi-basladi/
    Sonuçları fDJ için önemli olacaktır.
    Piyasalar 10 milyon varil beklerken biraz altında anlaşma sağlandı. Piyasa beklenti bitmesi yada beğenmemesi nedeniyle gevşiyor. Gerçi avrupa kapalı abd açılmadı. o da var.
    "OPEC: Petrol üretimi 1 Mayıs'tan itibaren günlük 9,7 milyon varil azaltılacak

Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve OPEC dışı bazı ham petrol üreticisi ülkeler, gelecek aydan itibaren günlük ham petrol üretimlerini 9,7 milyon varil azaltma kararı aldıklarını duyurdu.

OPEC'ten yapılan açıklamada, OPEC+ adıyla bilinen ve 23 ülkenin bulunduğu grup toplam ham petrol üretimlerini 1 Mayıs'tan 30 Haziran'a kadar günlük 9,7 milyon varil azaltacak.

Söz konusu günlük ham petrol üretimi kesinti miktarının 1 Temmuz-31 Aralık arasındaki 6 ay boyunca 7,7 milyon varil olacağı belirtilen açıklamada, 1 Ocak 2020-30 Nisan 2022 arasındaki 16 ay boyunca ise 5,8 milyon varil kısıntıya gidileceği kaydedildi.

Açıklamada, üye ülkelerin yapacakları kesintilerin Ekim 2018 ayındaki üretim miktarlarına göre hesaplanacağı aktarılırken, OPEC lideri Suudi Arabistan ile OPEC dışı ülkelerin lideri Rusya'nın ise kesintilerinin günlük 11 milyon varil üzerinden hesaplanacağı bildirildi.

Ayrıca, söz konusu üretim kesinti anlaşmasının 30 Nisan 2022'ye kadar geçerli olacağı bilgisine yer verilirken, OPEC+ ülkelerinin anlaşmayı Aralık 2021'de yeniden değerlendireceği belirtildi."
    Selametle.....

4. Karaoğlan önemli desteğinde. Kendi için çabalıyorsa namerttir. Bütün çaba Dow abisine...
    Burada bir QMbull da oluşabilir. önce oluşmalı sonra teyit gelmeli...

YAZIP ÇİZDİKLERİM
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Selametle.....

5. Sadece tahılla beslenerek semiren palasus elini hiç saklıyamıyor. Hep eli belli. Bunun şerefiyesi için bir bonus vadeli endeks graf ı atalım. Eğer 1. pembe DD i yukarı kıramazsa aşağıya bear QM ye gider. 113325 altında teyidi gelir.

YAZIP ÇİZDİKLERİM
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Selametle.....

6.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Sadece tahılla beslenerek semiren palasus elini hiç saklıyamıyor. Hep eli belli. Bunun şerefiyesi için bir bonus vadeli endeks graf ı atalım. Eğer 1. pembe DD i yukarı kıramazsa aşağıya bear QM ye gider. 113325 altında teyidi gelir.

YAZIP ÇİZDİKLERİM
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Bir süredir viop için dolaresi takip etmek gerektiğini yazıyordum.
    Bu aralar doalreste bir savaş var. Alıcı mı satıcı mı galip gelecek çok önemli vadeli için.
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Selametle.....

7.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Karaoğlan önemli desteğinde. Kendi için çabalıyorsa namerttir. Bütün çaba Dow abisine...
    Burada bir QMbull da oluşabilir. önce oluşmalı sonra teyit gelmeli...

YAZIP ÇİZDİKLERİM
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Alttaki DD i deneme ihtimali arttı.

YAZIP ÇİZDİKLERİM
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Selametle.....

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •