Sayfa 102/436 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3487 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Bilanconun beklenilen tarihi hakkinda bilgisi olan varmi arkadaslar?
    9 Haziran

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Popüler bir hisse olduğu için al satçıların mekanı oldu hisse. Millette hep bir seri tavan beklentisi var ve maalesef traderler bunu çok iyi kullanıyorlar 1 haftadır. Ben 2. Çeyrek bilançoya kadar tutmayı düşünüyorum minimum 3 ay. Hayırlısı olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by Ozzy01 Yazıyı Oku
    Popüler bir hisse olduğu için al satçıların mekanı oldu hisse. Millette hep bir seri tavan beklentisi var ve maalesef traderler bunu çok iyi kullanıyorlar 1 haftadır. Ben 2. Çeyrek bilançoya kadar tutmayı düşünüyorum minimum 3 ay. Hayırlısı olsun.
    Aynen hocam ben de asıl 2. Çeyreğin çok iyi geleceğini düşünüyorum o yüzden ağustosa kadar tutmayı hedefliyorum, ama dayanamadığımız(hem + hem - yönde olabilir) seviyelere gelir belki de kısmi dökülürüz.

Kağıt artık tıkanmaya başladı buralarda biraz yataya sarıp bilançoyu bekleyebilir, umarım haftaya kadar gönderirler bilançoyu. Bir görsek ya sımsıkı tutunacaz ya da elimizi biraz gevşeteceğiz, şahsım adına merakla bekliyorum.

Yabancı ortaklık 1 nci önceliğim bilançolarda desteklerse tam bir yatırımlık hissedir uluun. Umarım yarın yaşar grubundan ayrışır, yoksa brüt takas a alırlarYtd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by esatay Yazıyı Oku
    9 Haziran

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tesekkirler. Yine son gune kdr bekler diyorsunuz. Muhtemelen. Ama insallah daha erken aciklarlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,121
    millet una doydu sanırım
    http://share.matriksdata.com/share.a...05121043583391
    ama adam dörtgen içinde harekete deva ediyor
    11.43 ince kırmızı hat
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    aşağı dönerse alıcı bulamayız.kademe kademe vermek lazım.zirveden satmak mümkün değil.pik noktada yatay seyretmez
    Tavan tavan giderken kimse satmak istemiyor.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

8.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Tavan tavan giderken kimse satmak istemiyor.
    Haksız da sayılmayız. Satsaydık 4 lerden buraları göremezdik. Buna da şükùr.

Sayfa 102/436 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •