Sayfa 141/436 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Bu nedir yahu vergiye sunulan beyanname berbattı bilanço çok iyi böyle bir şeye nasıl izin veriliyor inanılmaz! Beyannamede satışlar 560 milyon gözüküyor burada 2 katı neredeyse! Neyse hayırlı olsun size.

2. En az 3 tavan bekliyorum

3. Ama bu aralar ben ne beklesem olmuyor

4. Vergi dairesi bilançosu ile moral bozup satanlara yazık degilmi? Ben bir yazidada yazdım daha önce.Spk bu işe bir çözüm bulmalı.Madem Borsada geçerli olan Spk.bilancosu bu bilancoyu kap ta niye aciklatiyorsun.Sana gondersin sende SPK.aciklanana kadar açıklama.yazik çok yazık.Bilgiye ulaşanlar prim veriliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Vergi dairesi bilançosu ile moral bozup satanlara yazık degilmi? Ben bir yazidada yazdım daha önce.Spk bu işe bir çözüm bulmalı.Madem Borsada geçerli olan Spk.bilancosu bu bilancoyu kap ta niye aciklatiyorsun.Sana gondersin sende SPK.aciklanana kadar açıklama.yazik çok yazık.Bilgiye ulaşanlar prim veriliyor.
    Kesinlikle haklınısınız, çok yanlış yorumlanıyor ve hataya açık. Bistte herşey ky aleyhine şansa kazanan kazanıyor maalesef.

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Vergi dairesine bildirilen zararlar yeni yatırımın sonucu.Spk ya bildirilen se karlı bilanço.Çoğu yatırımcı bunu gözden kaçırıyor.2019 vergi dairesi zarar.spk kar dı .Bence ilk çeyrek te aynı şekilde güzel karlı gelecek kanısındayım.Borsa bu hiç belli olmaz.Yatırım tavsiyesi değildir.Malum bir sürü hisseleri manupule ediyorlar.hİSSELERİ İNCELEYİP ALMAK LAZIM.sON ZAMANLARDA TEK PARA KAZANMA YERİ OLARAK BİSTE YÖNLENDİRME ORTAMI OLUŞTURULDU.
    Yine şirketi iyi incelemeyenler gözden kaçırdılar bilançoyu.Bağıra bağıra geliyorum diyor.defalarca anlatmaya çalıştım.Sayın filozof kardeşim egendede aynı şeyleri söylüyordum.Ben demiştim demek hoşuma gitmiyor.Ancak daha aşağılardan toplamak hevesiyle yeterli miktar toplayamamıştım.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Hiç sanmıyorum.covid öncesi 4.9 u görmüştü.bir yıldan beri nadasta bekliyordu hisse.yılbaşında kapasite %66 artarak yeni tesisin devreye girmesi ile dikkati üzerine çekiyordu.Yabancı ortak arayışı ile (kapa düşen haber) soluksuz 15 lere gidiş ve düzeltmeyi yapınca yarınki bilanço beklentisi kaldığı yerden devam edecek hissini uyandırıyor.Bende fazla yok en son 10.30 dan çıkmıştımGeri alım fırsatı vermedi sayıyorum..
    Güzelim hisse elimizden uçtu göz göre göre.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

8.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Yine şirketi iyi incelemeyenler gözden kaçırdılar bilançoyu.Bağıra bağıra geliyorum diyor.defalarca anlatmaya çalıştım.Sayın filozof kardeşim egendede aynı şeyleri söylüyordum.Ben demiştim demek hoşuma gitmiyor.Ancak daha aşağılardan toplamak hevesiyle yeterli miktar toplayamamıştım.
    Aynen sn.Kubilayn.
    Ayni durun daha önce egeende de olmuştu. Vd.karı ile aşağı basıp spk bilançosu ile yukari sürmüşlerdi. Siz de ordaydinız sanırim.

Sayfa 141/436 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •