Sayfa 151/437 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3490 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Ben bu yatırımdaki ağanın oyun tarzına bayıldım...Adam çırılçıplak bir borsa oyuncusu..Al aşağıdan yerleştir yukarıdan bir daha bir daha..Müthiş bir yetenek..
    Bunun oyununu bozmak için en azından 1 milyon lotla tahtaya girmek lazım..

2.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ben bu yatırımdaki ağanın oyun tarzına bayıldım...Adam çırılçıplak bir borsa oyuncusu..Al aşağıdan yerleştir yukarıdan bir daha bir daha..Müthiş bir yetenek..
    Bunun oyununu bozmak için en azından 1 milyon lotla tahtaya girmek lazım..
    Hocam benim anlamadığım tahtanın ağa babası iş nasıl müsade ediyor buna, tahta sahipsizse amenna ama sahipliyse adam gelmiş senin çöplüğünde seni soyuyor enterasan cidden. Ver milyonu eline ondan sonra kaldırsın kaldırabiliyorsa düşür 9’a hatta 8’e.. bekle napacak yatfin. 1 haftada alver dengesinş bozdu kaıdın, info ile beraber aynı ekip.

3.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Hocam benim anlamadığım tahtanın ağa babası iş nasıl müsade ediyor buna, tahta sahipsizse amenna ama sahipliyse adam gelmiş senin çöplüğünde seni soyuyor enterasan cidden. Ver milyonu eline ondan sonra kaldırsın kaldırabiliyorsa düşür 9’a hatta 8’e.. bekle napacak yatfin. 1 haftada alver dengesinş bozdu kaıdın, info ile beraber aynı ekip.
    Tahtanın ağa babası İş değil..Takasında 4 milyon lot olsa da bu lotlar dağınık kişilerde tek elde değil...
    Zaten tahtadaki sıkıntı bu mal dağınık o nedenle 500 bin lot aldığın anda yeni ağa sen olursun..
    Yatırım ve İnfo (aynı kişi bir de Gedik var) 850 bin lot mal aldı kağıt 10 oldu..Buradan 800 bin lot mal alırlar 11 olur..İşin raconu da kuralı da bu

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Tahtanın ağa babası İş değil..Takasında 4 milyon lot olsa da bu lotlar dağınık kişilerde tek elde değil...
    Zaten tahtadaki sıkıntı bu mal dağınık o nedenle 500 bin lot aldığın anda yeni ağa sen olursun..
    Yatırım ve İnfo (aynı kişi bir de Gedik var) 850 bin lot mal aldı kağıt 10 oldu..Buradan 800 bin lot mal alırlar 11 olur..İşin raconu da kuralı da bu
    Nasıl dağınık mallar ya? Hisseyi istedikleri gibi yönlendiriyorlar işte. Bu hareketleri nasıl yapıyor eğer tek elde değilse?

5. Bence yf info yapı kredi iş garanti ve ozellikle halk aynı adamlar. Ay başından 1 milyon civarı mal toplatılar info ve yf trade için kullanıyorlar tabi bence
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    ben kaçtım kalp var bende!
    Ortak bu tahta sana göre değil bana göre..Seni uyarmıştım geçen ay

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    ne kadar fırıldak varsa çevirdi bugün özellike parton canlı yayında iken sonra verdi ayarı ayarsız boşalttı malı üstüne
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,181
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    amerikada ikinci dalga haberleri var
    amerikadaki hava yolları mortingen yarın bizde de aynı tablo olur!Millet yine makarna un stoklar Temmuz ayı zor geçecek şimdiden belli oldu Allah yırak ede!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 151/437 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •