Sayfa 165/436 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Şirketten bağımsız hareket ettiklerini sanmıyorum.Ortaklık işini pişirip pişirip gündeme getiriyorlar.Liste geldi,yok listedeki firmalara fiyat revize talebi gönderildi,görüşmeler olumlu devam ediyor vs haberleri ile karşılaşabiliriz.önemli olan şirketin değeri kaç usd.100 milyon dolar olsa hisse 8 tl cıvarında .en az 100 milyon tl diye bir haber okumuştum.Dikkatli olmak lazım.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Şirketten bağımsız hareket ettiklerini sanmıyorum.Ortaklık işini pişirip pişirip gündeme getiriyorlar.Liste geldi,yok listedeki firmalara fiyat revize talebi gönderildi,görüşmeler olumlu devam ediyor vs haberleri ile karşılaşabiliriz.önemli olan şirketin değeri kaç usd.100 milyon dolar olsa hisse 8 tl cıvarında .en az 100 milyon tl diye bir haber okumuştum.Dikkatli olmak lazım.
    Yeni 3 fabrikayı ve 2 depoyu kaç milyon dolara inşa ededeceksiniz?
    Şuan hisse fiyatı 10 olan firma neden 8 TL ye yabancıya versin.
    Gider piyasaya arz eder.?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Hissenin piyasaya arzı 1.41 dolar, 8 tl yi nereden hesaplıyorsunuz, netleşmeden rakam niye telaffuz etsinler ki ! Bist te sektöründe tek olan bir şirket, 200 milyon dolar civarında anlaşma ortalama olarak iyidir, daha aşağısı kurtarmaz diye düşünüyorum. Ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. https://www.cnnturk.com/amp/dunya/is...yuksek-10-ulke

İşte koronavirüste ikinci dalga ihtimali en yüksek 10 ülke
    İngiltere'nin önde gelen eğitim kurumlarından Oxford Üniversitesi, corona virüste (COVID-19) ikinci dalga ihtimali en yüksek 10 ülkeyi açıkladı.

Bu açıklamaya göre*koronavirüs*pandemisinde* ikinci dalganın yaşanma ihtimalinin en yüksek olduğu 10 ülke sırasıyla; UKRAYNA, Almanya, ABD, İsviçre, Bangladeş, Fransa, İsveç, İran, Endonezya ve Suudi Arabistan oldu.

5. aynı hareketler bu hısse haber gonderıp mal yıkmaktan baska bı halta yaramıycak maaelsef

6. devre kescek tabana gıt barı rahatla

7. Bugün ne yapar bilemem ama bu rakamlarda kalmaz önümüzdeki haftalarda bilanço bekletisi yüksek 2.pandemi bekletisi de hakim tüm dünyada, birde âmâ hisse satışı âmâ ortaklık beklentisi tabikii benim düşüncem böyle.

8. rüya bitti mi

Sayfa 165/436 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •