Sayfa 197/437 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 3491 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Tahtanin irzina gectiler.

2. Spek jokere vere vere indiriyor

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pala bu gün, haftalıklardakı 10.98 üzerine çıkarak keyif verdi.. her ne kadar 11.68 tepesi göze çarpsa da otobana çıkış gişesi bu gün 11.36 oldu..haftalıklarda 10.18 üzerinde yükseliş potansiyelini korur... günlüklerde kuyruksuz uçurtma gibi olduğu için sadede 11.15 üzeri güzel altı üzer demekle yetineceğim.. uzun süreli yatırım yapanların yorumlarımı dikkate almamalarında yarar var.. iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Teşekkür ederim abi. Birde müsait olunca tavhl ve doco teknik analizi yapabilirmisin sayfalarında
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. O spegi o kadar kotu yapacamki haberi yok beni taniyanlar bilir suan borsanin en ucuz kagidi ve bugun 700 bin lot mal caktim kendisine diceksin niye caktin 100 bin lot bim aldim bunlarida kimse paylasmaz ve yazmaz cunki bimin bilancosu cok guzek gelecek am bunun bilancosu zqrar bile gelebilir bimi 80 tl satar gelir bunun donunu alirim.
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Spek jokere vere vere indiriyor

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim abi. Birde müsait olunca tavhl ve doco teknik analizi yapabilirmisin sayfalarında
    TAVHL nı sattım.. nakitin bir kısmını, tavhl önündeki inekleri çıkartıp 2. el bir traktör alsın diye palaya verdim.. ne yaptı bilmiyorum..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

buradaki indikatör 55 günlük.. pala bunu korumaya özen göstermiş ve 6 defa test etmış, ve hiç silkelemeye gitmemiş.. minide olsa bir silkeleme yapsaydı çok daha alımlı olabilirdi.. yinede ben bu bayanı dansa kaldırabilirim..

8. Takas paylaşabilecek arkadaşımız var mı? Atabilirse çok memnun olurum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 197/437 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •