Sayfa 202/437 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3492 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. İyi ki ihale almış almasa nasıl olurdu kimbilir.

2. Yurt içi satışları 884 yurt dışı satışları 2356 ..stok miktarı 561 ki.dunya ulkeleri stok yapmaya başlamış buğdayı.buda fiyat artışı anlamındadır.Finansal borçlarına yakın nakit var kasada.Doviz poz.+.işin püf noktası bir zamanlar kap a dusen hisse satış haberi.Bu olur finansman borçları kapatılırsa hem firma hem gelen ortak hemde yatırımcı kazanır.Rakamlar böyle gözüküyor bana göre.Yaniliyor olabilirim.Fikirlerinizi paylaşın lütfen.Birde firma yetkilileri satış asamasi konusunda biraz daha şeffaf olurlar ise memnun oluruz.Eee artık birazda almak lazım degilmi?YTD.FİKİR CİMNADTİGİDİR.

3. Donunu alicam bu at hirsizlarinin bakalim bu kafayla yabanci ortak onayini spk dan nasil alicaklar soy kucuk yatirimciyi yabanci ortaga peskes cek eeee sonra buyuk sirketim yok ya sen once adam olucan 20 tl yapip kucuk yatirimcinin para kazanmasini saglican sonra 30 tl den belki 50 tl den yabanciyla ortaklik yapican buyuk adamlar akilli olun kucuk adamlarin kafasi sizin kadar calismaz.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yeniden sokağa çıkma kısıtlamaları gündeme gelince tahtaya hareket geldi bugün.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

5. Neden kimse yok forumda .hisse bir spek birde bendemi kaldı
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Neden kimse yok forumda .hisse bir spek birde bendemi kaldı
    Buradayız.
    Diğer kağıtlarımın yanında amorti gibi oldu uluun bugün.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

7. Ne olacak şimdi.Herkes sokakta...

8. Yine kahpeliğin üzerinde hiç değişmeyeceksin. Ben de her seferinde sana kanacağım sanki...

Sayfa 202/437 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •