Sayfa 229/437 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 3490 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. bugün SPK dan BEDELSİZ ile ilgili onay gelebilir..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    spk da inceleme süresimi var
    yaklaşık 1 veya 2 ay arasında çalışma hızına baglı dosyayı hemen alıp işleme koyup inceleseler enfazla 1 hafta fakat bizde durum farklı ..belki bugün SPK dan BEDELSİZ onay haberi gelebilir akşama dogru veya seans kapandıktan sonra..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Cem Okullu parmağı yok hissede, değil mi arkadaşlar?

4. Arkadaşlar az önce yatırımcı ilişkilerden İlker beye mail atıp bedelsiz ve söke un işini sordum ,sürecin devam ettiğini cevaben bildirdi ,ayrıca kamuya açıklanmamış özel bir durum olmadığınıda yazmış ,kendisine teşekkür ettim.bu günkü düşüşü bende pek anlamlandıramadım ,bakalım belki akşama kokusu çıkar ,hayırlısı olsun diyelim

5. Ortak satışı yapmış

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Arkadaşlar az önce yatırımcı ilişkilerden İlker beye mail atıp bedelsiz ve söke un işini sordum ,sürecin devam ettiğini cevaben bildirdi ,ayrıca kamuya açıklanmamış özel bir durum olmadığınıda yazmış ,kendisine teşekkür ettim.bu günkü düşüşü bende pek anlamlandıramadım ,bakalım belki akşama kokusu çıkar ,hayırlısı olsun diyelim
    Şimdi KAP haberi 5.250.000 lot 16,27-14.80 arası satmış... bunun yorumunu bilenler bilir... malınıza sahip çıkın.. kemerleri bağlayın... bu kadar beklentisi olan salgın döneminde stratejik ürün değeri kazanan sektörde... sahibi hisseyi değerlensin/değerlendirsinler diyemi satıyor diye düşünmek lazım.. ya spek aptal bu kadar malı aldı.. ya patron salak malını satıyor... ya da...YTD

6.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Şimdi KAP haberi 5.250.000 lot 16,27-14.80 arası satmış... bunun yorumunu bilenler bilir... malınıza sahip çıkın.. kemerleri bağlayın... bu kadar beklentisi olan salgın döneminde stratejik ürün değeri kazanan sektörde... sahibi hisseyi değerlensin/değerlendirsinler diyemi satıyor diye düşünmek lazım.. ya spek aptal bu kadar malı aldı.. ya patron salak malını satıyor... ya da...YTD

Şirket KAP a bedelsiz
    onay bekleniyor.. Söke un da haber bekliyoruz demiş...YTD

Kafamda deli sorular?
    Patron sattigi mali neden yukaridan tekrar alsin
    Ancak soyle de bir durum var
    Soke una verilen en fazla teklif burada gecen yilda alinmadi bu yil alinmasi lazim
    Bedelsiz olayini kendi sermayesinden karşılayacak para lazim
    Simdi bir paradokstayım
    Yukselecekse patron neden satar 🤔

8. Yaklaşık 8 tl den beri burdayım. Aldım sattım, sattım aldım. Bu kadar dengesiz bi kağıt görmedim. Ya patron çooook akıllı ya da hiç yooook. Karar vermek çok zoooor. Bence beklenti yüksek ama insanı HAYATTAN BEZDİRİR. asla ytd değildiiiiir.

Sayfa 229/437 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •