Sayfa 332/436 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 3487 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    cafer bez getir
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    27 den sattıklarımı fazlası ile yerine koydum ne güzel tahta yahu
    iyi yakalamışsınız ben sadece %11 artırabildim lot sayısını. ama 27 de satılacak yer değil iyi cesaret
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    iyi yakalamışsınız ben sadece %11 artırabildim lot sayısını. ama 27 de satılacak yer değil iyi cesaret
    adam niyeti bozdu biraz fazla veriyor verdikçe veriyor mübarek ayrıca neden 27 den satmak büyük cesaret açar mısın ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. 5. iş günü 5,5 liradan fazla düşürdü maşallah
    Yüksek hacim çok belli etmişti belli ki duyan duymayan herkese mal vermişler

5. Benim hesaplamalarıma göre bugün dönmesi gerekiyor. Biraz da basacak ama önce.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Döner de nerden döner? 21,20 altı sakat

7. Buğday vadelilerinin bu fiyatlara gelmesi Eren Ulusoy u çok mutlu etmiştir diye düşünüyorum. Savaş devam ediyor, iklim krizi sebebiyle kıtlık riski konuşmaları devam ediyor, doğal gaz krizi sebebiyle gübre krizi daha da büyüyeceğe benziyor. Yani önümüzdeki dönemde arz beklenenden daha fazla düşebilir. Tekrar savaşın başladığı günkü fiyatları görür müyüz bilinmez ama buğday vadelilerinin de burada kalmayacağı kesin görünüyor. Siloları doldurmanın tam zamanı çünkü kışın yine harika stok karları yazılabilir. Tahıl koridoru anlaşması sonrasında Eren Bey pek çok yayına katıldı. Söylediklerinden bu fiyatları fırsat gördüğü izlenimini edindim tabiki yanılıyor da olabilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by skymoon Yazıyı Oku
    Buğday vadelilerinin bu fiyatlara gelmesi Eren Ulusoy u çok mutlu etmiştir diye düşünüyorum. Savaş devam ediyor, iklim krizi sebebiyle kıtlık riski konuşmaları devam ediyor, doğal gaz krizi sebebiyle gübre krizi daha da büyüyeceğe benziyor. Yani önümüzdeki dönemde arz beklenenden daha fazla düşebilir. Tekrar savaşın başladığı günkü fiyatları görür müyüz bilinmez ama buğday vadelilerinin de burada kalmayacağı kesin görünüyor. Siloları doldurmanın tam zamanı çünkü kışın yine harika stok karları yazılabilir. Tahıl koridoru anlaşması sonrasında Eren Bey pek çok yayına katıldı. Söylediklerinden bu fiyatları fırsat gördüğü izlenimini edindim tabiki yanılıyor da olabilirim.
    Tespitlerinize katılıyorum.

FED kararı ve Powell'ın konuşmasının etkisi de var tabi ama, buğday vadelileri 750 dolardan 825 dolara geldi 10 günde.

Dibi görmüş olabiliriz. Eylülden sonra bir daha düşmesi zor geliyor bana.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 332/436 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •