Sayfa 356/436 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    zaten yapmak istedikleri de o değil mi dikkat edin çıkışlar hacimli düşüşler hacimsiz yani bu tipi satıcılar isteksiz bir tek 27 gördüğü gün hacimi bazı bankalar arttırdı onların çoğu robot alış satışı idi eve boş hesap la gidildi ama oradan alanlar yandım anam kebap salonunda acılı adana yemiş gibi hisseyi kötülüyor her ne olur sa olsun bilanço çok çok iyi gelecek ağa bilir bilançodan sonra kar satışı yapar yapmaz ama bu baskılar olmaz dı yoksa satacak adam yine satar artık iki aylık dip oluştu buralarda
    İmzamı atarım. Tam olarak böyle düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    zaten yapmak istedikleri de o değil mi dikkat edin çıkışlar hacimli düşüşler hacimsiz yani bu tipi satıcılar isteksiz bir tek 27 gördüğü gün hacimi bazı bankalar arttırdı onların çoğu robot alış satışı idi eve boş hesap la gidildi ama oradan alanlar yandım anam kebap salonunda acılı adana yemiş gibi hisseyi kötülüyor her ne olur sa olsun bilanço çok çok iyi gelecek ağa bilir bilançodan sonra kar satışı yapar yapmaz ama bu baskılar olmaz dı yoksa satacak adam yine satar artık iki aylık dip oluştu buralarda
    Yayla Gida ve TatGida gibi ikinci ceyrek ilk ceyregin altinda gelecek bence, o nedenle bilanco aciklaninca birsey beklemiyorum. Belki yuksek beklentileri olanlar satar biraz, ama Soke Un halka arzi asil haraketi baslatir diye dusunuyorum. 9’lardan aldigim icin kafam rahat, Soke Un halka arzini da bekleyecegim.

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Bilanço beklentisine giren yatırımcıyı bezdirmek için, bilanço sonrası bi süre daha buralarda oyalayabilir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
     Alıntı Originally Posted by Kerem_4709 Yazıyı Oku
    Yayla Gida ve TatGida gibi ikinci ceyrek ilk ceyregin altinda gelecek bence, o nedenle bilanco aciklaninca birsey beklemiyorum. Belki yuksek beklentileri olanlar satar biraz, ama Soke Un halka arzi asil haraketi baslatir diye dusunuyorum. 9’lardan aldigim icin kafam rahat, Soke Un halka arzini da bekleyecegim.
    Yayla ve tat bilanço geldi sonrasında kar satışı da geldi çünkü onlarda kar gelmeden önce baya prim yaptı biz geçen bilançodan sonra 26 ya kadar fırladık ceza yedik sonra bir 27 denedik geri geldik iki aydan fazla buradayız ilk üçaylık bilanço öncesi de elimde vardı bu şekilde bıktırmıştı her hisse uçuyor bu 8 de demir atıp kalmıştı kar gelince bir kalktı pir kalktı tabi ki buna Rusya savaş olaylarında sebep oldu
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,376
    çin de az bile artmış bugün 15.30 da sanırım abd enflasyondaki artış devam ediyor mu ona bakacak piyasalar bizi de etkiler

https://www.bloomberght.com/cin-de-e...ulasti-2312576
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Yayla, Tat ve Uluun'un sadece sektörü aynı. Yaptıkları işler bire bir aynı değil. Borçluluk, kar marjları vs. aynı değil.

Olumlu veya olumsuz anlamda. O yüzden kıyaslamak mantıklı gelmiyor bana.

Sadece sektörel fk Söke arzından işimize yarar o kadar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,376
    sabır arkadaşlar sabır alış tarafında daha önc hiç gömediğimiz ingiliz bankası hsbc var 10 bin lot olsa da az ayrıca daha önce alışta hiç olmyan bizim menkül acar geldi diğerleri dün yukaran alan zıraat bugün satıcı deniz ne yapacak bu işleri takip etmek kısa vade de belki işe yarar asıl bizlerin uzun vade de hisse nereden nereye geldi daha konjektür yavaşladı ama hala un ve buğday fiyatlarından yana fiyat artışları rekolte düşüşleri yeni halka arz hikaye çok uzun vade de düşer çıkar belki zarar edenler de olur ama kar da iki günde gelecektir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,376
    sabır işe yarar bugün 22.30 üzerinde kalsa çok güzel olacak

Sayfa 356/436 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •