Sayfa 376/436 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    sahol çimsa ve bankalarım olmasa para kazanamayacaktık demek way be zerre kıpırdamadı uluun
    Banka rallisini baştan sona yakalayabilene şapka çıkarırım.

Ben CIMSA yerine az biraz BUCİM almıştım, benzer hareket ediyorlar.

Ama tabi ana portföy ULUUN ve yerimizde saydık maalesef.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    hıyar gibi kaldık 2 aydır yoğurt dökte ye bari patron yine sen çıkacaksın bu işin altından ama bakalım neyi bahane edip 35 45 arasına götüreceksin
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hıyar gibi kaldık 2 aydır yoğurt dökte ye bari patron yine sen çıkacaksın bu işin altından ama bakalım neyi bahane edip 35 45 arasına götüreceksin
    Bahaneye ihtiyacı yok. Hisse başı 5 TL kar garanti gibi. 8 fk olsa 40 eder..

4.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Banka rallisini baştan sona yakalayabilene şapka çıkarırım.

Ben CIMSA yerine az biraz BUCİM almıştım, benzer hareket ediyorlar.

Ama tabi ana portföy ULUUN ve yerimizde saydık maalesef.
    bucimleri kaptırdım. çimsyı iyi yakaladım. bankadan 3 günde %17 ama sattım az önce hepsini. bankayı en baştan yakalayan çok azdır zaten kimse beklemezdi ki bu kadar yukseleceğini
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Buğday CFD - Toparlanma Sürüyor 870 Üzerinde Alıcılar Güçlenebilir...
    Buğday fiyatları, 18 Ağustos tarihinden gelen tepkisini kademeli olarak sürdürüyor ve hem geçtiğimiz Cuma hem de bugün itibariyle yeşil bölgenin üst bandını test ediyor. 862 bölgesine gelen bu üst bant eğer geçilirse 936'e doğru gelebilecek bir tepkiyi gözlemleyebiliriz.

Olası kar satışlarında ise ilk destek 844 olacaktır. 815'in altında 2020 Haziran'dan gelen trend çizgisine tekrar gerileme isteği artabilir.

Destekler: 844 - 815 - 780

Dirençler: 870 - 891 - 936

Ikon Menkul
    ikonmenkul.com.tr

6. DUVAR - Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Aleksandr Gruşko, tahıl anlaşması kapsamında Rusya ile Birleşmiş Milletler (BM) arasında imzalanan ve Rus tarım ürünlerinin ihracatını öngören mutabakat zaptının mevcut uygulanma durumunun 'Moskova için kabul edilemez olduğunu' söyledi.
    https://www.gazeteduvar.com.tr/rusya...-haber-1580929
    Umarım yarın uçmaz akşam ne varsa satıp full sahole geçmiştim, gerçi uluun %7 gibiydi ama yine de üzülürüm. Ruslar anlaşmayı kesin bozacak

7.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    DUVAR - Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Aleksandr Gruşko, tahıl anlaşması kapsamında Rusya ile Birleşmiş Milletler (BM) arasında imzalanan ve Rus tarım ürünlerinin ihracatını öngören mutabakat zaptının mevcut uygulanma durumunun 'Moskova için kabul edilemez olduğunu' söyledi.
    https://www.gazeteduvar.com.tr/rusya...-haber-1580929
    Umarım yarın uçmaz akşam ne varsa satıp full sahole geçmiştim, gerçi uluun %7 gibiydi ama yine de üzülürüm. Ruslar anlaşmayı kesin bozacak
    Uçup kaçacağını sanmıyorum.

Hisseyi hareketlendirecek 3 tane ana etmen var.

1- Buğday fiyatları
    2- Ç3 bilançosu
    3- Söke halka arzı

Büyük ihtimalle bu gelişmelerin hepsi aynı döneme denk gelecek, o zamana kadar da dökebildiği kadar dökecek.

Arada yükselişler olur mu, olur tabi. Ama esas hareketi Ekim-Kasım gibi yapar yaparsa.

8.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Uçup kaçacağını sanmıyorum.

Hisseyi hareketlendirecek 3 tane ana etmen var.

1- Buğday fiyatları
    2- Ç3 bilançosu
    3- Söke halka arzı

Büyük ihtimalle bu gelişmelerin hepsi aynı döneme denk gelecek, o zamana kadar da dökebildiği kadar dökecek.

Arada yükselişler olur mu, olur tabi. Ama esas hareketi Ekim-Kasım gibi yapar yaparsa.
    doğru diyorsun, ben de sabancı orta vade dirençte diye giremiyorum buna bir türlü, bir de bankalar yürüdükçe sahol ucuz kalıyor satamıyorsun da.. thy 76 kırılınca aldım biraz.
    Ulu bilançoyla birlikte inanılmaz para kazandırdı bana artı alsatlar filan bayağı portfoyu büyüttü, odaş ve saholde de çok kazandık şükür. ama bu speğin bir huyu var 7-8 lerde ne kadar iyi haber gelirse gelsin süründüyor sonra bir anda uçuruyordu. iyi ki o dönemlerde aylarca sürünmemişim umarım uçma anını yine yakalarım

Sayfa 376/436 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •