Sayfa 393/436 İlkİlk ... 293343383391392393394395403 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    haftalıklar, günlükleri döver.. üstelik ıslatıp ıslatıp döver..
    hali hazırda günlükler sopa yemedi.. 27.56 üzeri güzel.. 26.00 test etme lüksü var ama kırma lüksü yok, yoksa 25.24 aktıf olur..
    bu hafta buranın, kalabalık olması, beni pek şaşırtmaz..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Şirketimizin Samsun Tekkeköy'de bulunan 500 Ton/Gün kapasiteli merkez fabrikası 16.06.2022 tarihinde kaynakların verimli kullanılması amacıyla devre dışı bırakılmıştı. Artan talebin karşılanabilmesi amacıyla, ihtiyaç duyulan üretim kapasitesinin temini için ikinci bir planlama değişikliğine kadar merkez fabrikamız tekrar devreye alınarak üretime başlanmıştır. Üretim faaliyetlerine ilişkin olası planlama değişiklikleri söz konusu olduğunda bilgilendirme politikamız gereğince kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Siparişlere yetişemiyoruz diyor özetle..

4. Buğday vadelileri de koptu..

5.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Buğday vadelileri de koptu..
    Bubartis ozellikle nasil etkiliyor acaba hisseyi elindeli stoklarimi

6.  Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    Bana göre alım için teknik olarak şu an iyi noktalarda. 20-22 TL arası maliyetlenmenin mantıklı olduğunu düşünüyorum. 3 ayı aşkın süredir bu civarlarda geziniyor ve 8 TL'den 25 TL'ye hızlıca yaptığı yükselişi sindirerek güç topluyor. Aşağıda 17 TL, daha aşağıda ise 14 TL gözüküyor ancak mevcut durumda oralara kadar sarkmaz kanımca. Zamanı geldiğinde ki artık yaklaştığı kanısındayım (bilanço dönemi de ufaktan yaklaşıyor) pat pat gidecektir.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    Yaklaşık bir ay önce bu mesajı yazdığımda hisse 21 küsürdeydi ve teknik olarak toplama noktalarında olduğu gözüküyordu. Teknik önden gider haber arkadan gelir düsturunca haberler arka arkaya geldi ve bir ayda %50 primlendi. Analizini yapıp, alım ve satım noktalarını belirleyip sabırlı davranarak kimsenin ağzına bakmadan işlem yapmak en iyisi.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    Günaydın hayırlı sabahlar
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Bubartis ozellikle nasil etkiliyor acaba hisseyi elindeli stoklarimi
    Evet, stok karı yazıyor. Özellikle Mayıs-Ağustos arasında (hasat döneminde) depoları ucuz fiyattan doldurdu. Zaten son bilançoda stok artışı görülüyordu. Şimdi fiyatlar yukarı gittikçe buradan stok karı yazacak.

Bu çeyrekte büyük bir sürpriz beklemiyorum ama 2022 Ç4 ve 2023 Ç1'de efsane karlar gelebilir.

Sayfa 393/436 İlkİlk ... 293343383391392393394395403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •