Sayfa 4/436 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. adamlar bu fiyatlardan satılcagına inanmıyolar galiba

2.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    adamlar bu fiyatlardan satılcagına inanmıyolar galiba
    Syn. balici Avod da da böyleydin(maden bulup yükseldiği zamanlarda). niçin aldığın bir kağıtta belli bir düşüş(kaybetme) riskini kabullenip buna katlanmıyorsun.. mesela ben 4.65 e kadar izlerim 4.59 yani gapı kapatırsa kesin stoplarım demiştim. yani 4.59 a kadar risk kabullenmem var..

3. benim param degerli kazandıracak olsam gider zekat veriririm ALLAH ın rızasını kazanırım canım speke niye yedireyim

4.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    benim param degerli kazandıracak olsam gider zekat veriririm ALLAH ın rızasını kazanırım canım speke niye yedireyim
    Yine ver kardeşim zekat vermenin tadını bir al bakalım böyle bi mutluluk böyle bi huzur yok,senenin zekatını iple çekiyor oluyorsun ve paran inanılmaz bereketleniyor şiddetle tavsiyemdir😊🙏

5. 5.23 ten verdim aşagı gelcek gibi gelince size destek atarım

6. Akşama gene açıldığı yerde kapar bu hayvan

7. Bu psikolojik harbe dayanabilir satmazsam akşam ya da yarın çok önemli bi kaç bilgi daha paylaşırım.
    Ekranımda ki hatta bana göre borsada ki
    Çıkması gereken , altı dolu olan, çıkmaması hayatın olağan akışına aykırı olan tek kağıt
    Bu salgında, iç piyasaya mal veriyorsun
    İhracat yapıyorsun
    Yabancı ortak potansiyelin var;
    1.5 aydır %90 kepenk kapatmışken, sen 7/24 %100 yakın kapasite çalışıyorsun;
    Köyde küçükken eşeği yularınfan çekerdik, kafasını aşağı indirir, gelmemek için inat eder, ayak sürürdü, bu tahta şu an aynı bu şekil. Lot çevireyim çıkartmayayım derken ee normal olarak bu kağıt çıkmalı çok ucuz deyip gelen yeni yatırımcı, onları atayım derken vs vs abuk sabuk işler
    Teneke kağıtlar, 2 masa 1 kasalar yine tavan tavan gidiyo o zoruma gidiyo. Yoksa nankörlük etmiyim, zarar etmedik çoğumuz. Lakin bi lütuf değil, şu an 3. Tavanında olması lazımdı. Bu al gülüm ver gülüm ver gülüm al gülüm, böyle tahtaları sevmiyiim.
    Bizimkiler dizisi vardı, bilenler hatırlayacak. Orda tak tak sedat vardı Tak tak ben export import müdürüyüm vs diyordu))) burda da tak tak tavana kitliycen sayın abim tahtacı, takk yapıcan, vatandaşa cart curt olmayacak, eserimizle gurur duyucaz. Haksızmıyım sayın abicim? Tak değil mi?

Neyse; sanırım , ben bu uyuz eşeğe daha fazla dayanamıycam ...
    Dolar bu fiyatlarda iken ihracat yapan bu şirketin bu fiyatlarda durması, kepenk kapalı kağıtların tavanlaması cidden kendimi çok kamil hissetirdi bu kağıt bana.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bu psikolojik harbe dayanabilir satmazsam akşam ya da yarın çok önemli bi kaç bilgi daha paylaşırım.
    Ekranımda ki hatta bana göre borsada ki
    Çıkması gereken , altı dolu olan, çıkmaması hayatın olağan akışına aykırı olan tek kağıt
    Bu salgında, iç piyasaya mal veriyorsun
    İhracat yapıyorsun
    Yabancı ortak potansiyelin var;
    1.5 aydır %90 kepenk kapatmışken, sen 7/24 %100 yakın kapasite çalışıyorsun;
    Köyde küçükken eşeği yularınfan çekerdik, kafasını aşağı indirir, gelmemek için inat eder, ayak sürürdü, bu tahta şu an aynı bu şekil. Lot çevireyim çıkartmayayım derken ee normal olarak bu kağıt çıkmalı çok ucuz deyip gelen yeni yatırımcı, onları atayım derken vs vs abuk sabuk işler
    Teneke kağıtlar, 2 masa 1 kasalar yine tavan tavan gidiyo o zoruma gidiyo. Yoksa nankörlük etmiyim, zarar etmedik çoğumuz. Lakin bi lütuf değil, şu an 3. Tavanında olması lazımdı. Bu al gülüm ver gülüm ver gülüm al gülüm, böyle tahtaları sevmiyiim.
    Bizimkiler dizisi vardı, bilenler hatırlayacak. Orda tak tak sedat vardı Tak tak ben export import müdürüyüm vs diyordu))) burda da tak tak tavana kitliycen sayın abim tahtacı, takk yapıcan, vatandaşa cart curt olmayacak, eserimizle gurur duyucaz. Haksızmıyım sayın abicim? Tak değil mi?

Neyse; sanırım , ben bu uyuz eşeğe daha fazla dayanamıycam ...
    Dolar bu fiyatlarda iken ihracat yapan bu şirketin bu fiyatlarda durması, kepenk kapalı kağıtların tavanlaması cidden kendimi çok kamil hissetirdi bu kağıt bana.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    bende dayanamıyorum pgsus cok guzel duruyor ucaklarıda var ona geçım hemen bende cok ıyı gıdıyor

Sayfa 4/436 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •