Sayfa 423/436 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. gozun aydin baska nereyi doldursun....

2. Gören şirket iflas etti zanneder.

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yakın zamanda halka arzı gerçekleşen Söke Un’un halka arzında da birtakım tuhaflıklar yaşandı. 2022 yılı başında tamamı 180 milyon TL’ye Ulusoy Un tarafından alınan Söke Un’un yüzde 20’si 581 milyon TL gibi bir değerleme ile halka arz edildi. Borsa çevreleri Söke Un’da bir yılda gerçekleşen değer artışını merak ediyor. Bir yılda Söke Un’da ne oldu da tamamı 180 milyon gibi bir değerden sadece yüzde 20’si 581 milyon TL gibi bir değere ulaştı?

Halka arz değerlemesindeki arz öncesi bu tuhaf yükseliş halka arz sonrasında da devam etti. Şirket değeri halka arz sonrasında 7.5 milyar TL’ye yükseldi. Bir yıl önce tamamı 180 milyon TL’ye alınabilen Söke Un şu an 7.5 milyar TL değer üzerinden alınabilecek.

Bu kağıdın neden keyfi yok. Deprem bölgesin de bazı silolar gördüm yıkılmış, yoksa şirketin stokları mı.?
    Her kışın sonu bahar...

Alıntı Originally Posted by finansozdem Yazıyı Oku
    Bu kağıdın neden keyfi yok. Deprem bölgesin de bazı silolar gördüm yıkılmış, yoksa şirketin stokları mı.?
    Şimdi gördüm haberlere çıktı, TMO (toprak mahsulleri ) nun Mısır silolarıymış.
    Her kışın sonu bahar...

6.  Alıntı Originally Posted by finansozdem Yazıyı Oku
    şirketin sloları samsunda olur...değirmen nerdeyse un orda olur..diye biliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by finansozdem Yazıyı Oku
    Silolar, Nurdağı'nda, Tarım Kredi'nin siloları. 14 silo yerle bir olmuş.

8. bu hissenin bilmediğimiz ne derdi var Allah aşkına?

Sayfa 423/436 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •