Sayfa 51/436 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. 3. Dalga... şirket p.d. henüz 128 milyon dolara ulaştı.. 870 milyon TL. Yıllık ciro ne kadar olacak. geçen yıl bile 3 Milyar TL.. Bu yıl Allah bilir. Kapasite kullanım oranı arttıkça birim üretim maliyetleri düşer. Enteresan bilançolar gelmeye başlar.. hayırlısı...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Vay bee...
    Gerçi teknikte önü açık, fezaya kadar yolu var, bu fırsat eline geçince hiç kaçırır mı
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

3. Maalesef tüm dünyayı kasıp kavuran bir salgın var
    Virüs makam mevki zengin fakir yaşlı genç gözetmiyor
    Maalesef tüm dünyayı tehdit eden bu virüs, Gıda yı özellikle Un u Buğdayı Tarım ı ve

İlaç ları 1 numara yaptı

Alışkanlıklarımız değişti..
    2 milyar € yakın zarar eden ve halen dakka başı bşlmem kaç yüzbin € zarar eden Luftanza nın sahipleri bile diyordur, keşke Un ve İlaç fabrikalarımız olsa diye..
    Hayatta herşeyi erteleyebilip yapmayabiliriz lakin günde 2-3 öğün ekmek makarna yemezsek yaşamımız tehlikeye girer. Yani dünya varoldukça hep tüketilecek Un.
    Fabrikaya kıyamet kopana kadar, Buğday girecek Un çıkacak, makarna çıkacak

Patron ve büyük ortaklar bile tahtaya bu kadar ilgi olacağını bence beklemiyorlardı..
    Herşeyi çok öncelerden tahmin eden ben bile beklemiyordum))) halen yarı nakit düzeltme olacak diye bekliyom))) kamil gibi..
    Ürkütseler de hacim var, direkt tavan da olmuyor, isteyen alsın isteyen satsın diyorlar... ahali güveniyo demek ki talep çok. Hem tahtasında hem markette fırında..
    Asla yatırım Al sat Tut tavsiyesi değil, bireysel değerlendirmemdir.

4. Tahtaya bakınca satilan lotlari deli gibi alıyorlar...bana bu kadar yeter diyenler ne çok pişman olmuşlardır sattıklarına..umarım aldığı başka hissede eritmezler parayı...

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Vay bee...
    Gerçi teknikte önü açık, fezaya kadar yolu var, bu fırsat eline geçince hiç kaçırır mı
    Çuvalla vedik hisseleri bedavaya.https://www.youtube.com/results?sear...F+yapt%C4%B1m+

6. Alış kademeleri boş....satan küçükmyatırımcı mı.?

Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Küçük alıcılar var... doğru... ancak büyük alıcı yok... eğer yabancıya hisse/ortaklık satışı hikayesi gerçek ise daha yolu olabilir!?

7. Biz bize yeteriz diyoruz. Büyükler burnunu sokmasın yeter )
     Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Küçük alıcılar var... doğru... ancak büyük alıcı yok... eğer yabancıya hisse/ortaklık satışı hikayesi gerçek ise daha yolu olabilir!?

8. uluundan şu ana kadar hiç çıkmadım %30 nakit ile bekliyorum düzeltme sonrası için, herşey gönlünüzce olsun.asla yatırım tavsiyesi değildir düşüncelerim sadece beni bağlarSaygılar

Sayfa 51/436 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •