Sayfa 53/436 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Sanırım uluun da bilinmeyen bir şey kalmadı, şahsım adına zarar bile etsem filmin sonunu görmek istiyorum. Önemli olan diğer gıdalardan ayrışsın. Yabancı ortaklık hisseye bağlıyor. Ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Uluum sermaye tavanını mı yükseltmiş? Eski haber mi?

3.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Şirket zaten kâr eden, ama cirosuna göre düşük seyreden bir kâr oranına sahipti. Kapasite artışı maliyetleri düşürürken, ciroyu yükseltir. Bu da umulmadık durumlar ortaya çıkarır.

Alakasız, kapısına kilit vurmuş şirketler kat kat giderken Uluun da biraz gitmiş ne olmuş. Daha yeni arz fiyatına geldi.

Trump insanlara dezenfektan enjekte edelim demiş. Bu liderler olduğu sürece Pandemi zor biter. Gıda daha önemli hale gelecek.. En azından 1 yıl..

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Artış miktarını küçümsemiyelim daha bir ay önce 4 liraydı hissemizin değeri.Aylık %142 getirmiş.Yıllık Faizlerin %10 un altında seyrettiği bu günlerde.Bazen hissedeki artık roket hızına ulaşınca yorum yapamaz oluyoruz.Artış kısa sürede olunca ilk geri dönüşte dökülüyoruz.Şayet maliyeti 3 lerden olupta bu fiyatlara vermeyen arkadaşlara helal olsun derim.Yabancı satışı gerçekleşen hisselerde en az üç katına yükseliş gerçekleştiğini hatırlıyorumBAZENDE RTA GİBİ,REYSAŞ,BURVA GİBİ GİDEN HİSSELER DUR DURAK BİLMİYOR.Ky olarak şirketin değerini bilmemize imkan olsa sonuna kadar bekleriz.Patronun satış fiyatı konusunda en küçük bir iz bırakmadığı bir gerçek..Satış olumsuza dönerse çuvalın dibi delinir ona göre hareket etmek lazım.Hiç satış yapmayıp sonuna kadar giden arkadaşlar iyi satış olursa tekke çorba.Ekrana baktığım her gün silkelediler.Arasıra bakınca sorun yokTek avantajımız etrafta gitmesi gereken pek hisse kalmadığından trene atlamak isteyenler oldukça daha yol var gibi.Yatırım tavsiyesi değidir.

4.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Para tekniği bozar...balinalar aç köpek gibi gıda şirketlerine saldırıyor. Bunun sonu karakolda bitmeyecege benziyor...hele ki şu dönemde

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarında yüksek volatilite ile tavan kapatırsa kalp sorunu olanlar varsa izlemesin derim.YTD
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

5.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Yarında yüksek volatilite ile tavan kapatırsa kalp sorunu olanlar varsa izlemesin derim.YTD
    Ne sorun olur ki kapatır ise

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by esatay Yazıyı Oku
    Ne sorun olur ki kapatır ise

Heyecanlanmazmı kalbi olanlar tavan tavan giderken.üç beş lotu olan için sorun yok.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Heyecanlanmazmı kalbi olanlar tavan tavan giderken.üç beş lotu olan için sorun yok.
    Hadi bakalım ben satmadım . Yine tavan yapar ins.

8. Ben pazartesi vedalaşirim, 4,20 maliyetli 95 bin lotum var, azar azar çaktırmadan bu hafta vedalasiyamda spek sizi mağdur etmesin. Yeter bu bana .

Sayfa 53/436 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •