Sayfa 90/437 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 3490 madde; 713 - 720 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Bunların hayatı palavra ya bakmayın .. Bilanço son tarihine bile 10 mayıs diye yazan biri .. Ne bekliyosun !!

2.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Nasipten öte köy yok.. Petun yüzünden hisse göçtü. Ne yapalım elvada Uluun... bilançonda senin olsun.. Beklemik...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sız satınca rahatladı kagıt

3. günlük bolinger orta banttan dönmüş

Şunu da söyliyim... hareketleri izleyenler da aynı düşünüyordur eminim...sen git pınar grubunu bahane et düşmek için...ama çıkarken pınar grubunu takip etmeyip binbir nazla hareket et....tam bir p.ç kurusu var tahtada...bu tür adamlar kağıdın içine eder ya umarım istedikleri gibi at oynatamazlar... hayırlısı artık..

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

5. satış haberi olan bir kağıt onları niye takip eder ? satış hikayeden mi acaba..

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    150-200 mılyon dolar gazlarına noldu hocam merak ettımde
    150 milyon doları gördük yahu.. 5 lira iken yazmaya başlamıştık.. hatta alışımı 4.95 lerden başlatmıştım. 12.70 den dahi aldım.. bereket versin. gaz vermeye gelince, sıkıntı yok.. çift tepe hedefine devam.. ben Pınar Grubunu sevmiyim... Uluun da o gruba dahil olmuş gibi.. O nu da sevmiyim artık... Hayırlısı...

7.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Bunların hayatı palavra ya bakmayın .. Bilanço son tarihine bile 10 mayıs diye yazan biri .. Ne bekliyosun !!
    doğrusunu sen söyleseydin ya.. corona yı bahane etme ama...

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    sız satınca rahatladı kagıt
    yani 5 haneli lotlar ne kadar etkiler ki.. banvit e devam... yapacak bişey yok...

Sayfa 90/437 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •