Sayfa 137/436 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 3483 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Timsah41 Yazıyı Oku
    Ortaklık hikayesi noldu arkadaşlar bir gelişme varmı bu konuda
    Bayağı bir küçük yatırımcıyı ortak ettiler hisseye

2. maliyet düşürürken bir baktım yeni lisanslı depoya ortak olmusum :D

3.  Alıntı Originally Posted by esatay Yazıyı Oku
    Hocam kusura bakmayın ama bu kağıdı rtalb ile karşılaştırmaniz aklı selim e uymuyor. Rtalb 2.4 krizler öncesi şu an 17 yani 7 kat fazla. Uluun 4.60 kriz öncesi zaten yatirimlari yeni fiyatliyordu en kötü 7 olurdu. Pandemi satışların artması, ortak hikayesi de var. Kağıt *2 bile olmamış bu kağıdın rta gibi olması için rta nin 4.8 TL olması lazim

VOG-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Olmasın diye temennide bulundum ortaaaak =)

4. 3.00 alışa yazdığım emirlerimi nasıl sildim hala inanamıyorum.şimdide 8 lerden alım emiri yazıyorum.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,847
    sokağa çıkma yasağı yok diye un almadık
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,354
    ulan sepek ulan sen var ya sen hançeri hak ediyorsun kama yı sokcam sana en sonunda dünyada herşey uncuların lehine iş bitmiş havası yaratıyorsun hiç birşi üretmeyen gıda şirketleri bile %2000 küsür yaptığı bu sende de sen bize kumpas kuruyorsun
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,354
    bu hareket bir kaç haftadır devam eden hareketlerden farklı gibi umarım yanılmam akşama kadar al ver al ver akşama boş ver yaparsa işimiz kötü 9 üzerine atmamız lazım dı geçen gün baya direnç oluşturdu haber lazım patron neredesin

Sayfa 137/436 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •