Sayfa 23/436 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Çok fazla yazan yok ky sattı galiba

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ben olacağı taraftarıyım..
    Öğlen 1 gibi tek lot 1 lot alış girdim bakalım satan olur mu diye gelmemiş
    Karanlıkta da yanlış görmüyorsam 2 kişi satmış o da ebi topu 166 lot gördüm totalde...yanlış görmüyorsam.

Kendimi erken satan multi keriz gibi hissettim şu an
    Bi de bizim burda ki Migros raflarını gördüm şümdi. Un rafı bomboş. Yarın yasak başlıyor diye rafları amuda kaldırmışlar gene. Allahtan önceden çuvalla almıştım. A101 de de yok. Bime bakmadım.
    Desidiğin olmazsa malsız kalıcaz sanırım.
    Gerçi kalkınma ve pegasusu saymıştım. Üst üste 8 tavan yaptılar sanırım.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

3. Kağıdın tavan dediğiniz yükselişi %10 a düştü eskiden iki gün tavan olsa %40 ın üzeri prim yapardı.Psikolojik olarak 3 gün tavan gözümüzde büyüyor.Bu kağıt covit öncesi 4900 ü gördü.ŞİMDİ İSE OKADAR OLUMLU HABERLE hareketlenip daha%40 yaptı.Yabancı satışı gündeme gelen kağıdı uluse de yaşadım 8 lerden 20,5 e gitmişti.sonraki gidişini saymıyorum.Yabancının geri çağırma fiyatı neredeyse üç katıydı.Yarında tavan yaparsa çift li rakamları görebilir.Spec gaza öyle bir basmış ki nerede duracağını tahmin etmek çok zor.KY diken üstünde .Oyuncu önce tavana yakın çiziyor sonra aldığını geri veriyor ,bir gün önce tavana vermeyenlerin paniği ile dökülenleri alıyor.ancak son tavan hareketi öyle olmadı.Beklenti güçlendi ve yolun biraz daha uzun olduğu algısı oluştu.İşte bu noktada alıcıların iştahı yarında tavana kilitleyebilir.Keşke güçlü bir işlem hacmiyle yeni sahipleri tahtada olsa.ky kalmadı galiba diye soran arkadaşa cevap şimdilik direniyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Karanlıkta da yanlış görmüyorsam 2 kişi satmış o da ebi topu 166 lot gördüm totalde...yanlış görmüyorsam.

Bi de bizim burda ki Migros raflarını gördüm şümdi. Un rafı bomboş. Yarın yasak başlıyor diye rafları amuda kaldırmışlar gene. Allahtan önceden çuvalla almıştım. A101 de de yok. Bime bakmadım.
    Temel Reis kardeşim sana piyasa fıyatının altından Un satarım herkesin ekmek yemesine vesile oldun...Buğday fiyatları bu yaz bütün emtialar içersinde altın ve petrolden daha değerli olacak hiç erkenden satılır mı..
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

5.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku

ulusoy abim kapıyı ne kadar açık tutar bilemem değerlendir artık bi yerlerden.. sende oyunun içinde olmadan olmaz diyor..

6. sonuçta o kadar emeğin geçmiş.

7. Tamam mı devam mı.. 30 dakika sonra...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ben olacağı taraftarıyım..
    Oldu bile sanki üstad.

Sayfa 23/436 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •