Sayfa 99/436 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Bu haber klasik BM haberi. Veriliş zamanı hiç de masum değil. Resmen manipülasyon var.. hisseyi kötülemedim, yapılan spekülasyon kötü dedim.. pınar grubunda bu haber ile resmen kıyım yapıldı. Bana pek masum gelmedi...Hayırlısı.. takipteyim...Dostum...
     Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Dostum bunu yapmayın, sattıktan sonra hisseyi direkt olmasa da indirekt kötülemeyi lütfen bırakın. Satıp başka hissedeyseniz gidin o konuda yorum yapın, daha önceki olumlu yorumlarınızdan satmayacağını düşündüğüm bir ortaktınız ama hissede yapılan çirkin hareketlere dayanamadınız. Bu haber ciro büyüklüğü olarak birşey ifade etmese de yatırımcı psikolojisi olarak şirketin uluslararası arenada iş yaptığını bir kez daha hatırlattı. Ortak olursa bunun Yabancı ortak olacağı konusunu da bilinç altında hissettirdi.

Farkında mısınız bilmiyorum ama dolaşımda 20 milyon lot var ve son 1 haftada kabaca bunun 4�te 1�i ortalama 9-12 aralığından el değiştirdi. Dolayısıyla buralarda bir dip oluşumu mevcut. Bu demek değil ki aşağı düşmeyecek ama malşyetler yüksek eskisi gibi düşük değil, Bundan sonraki haberlerin hisseyi yukarı doğru ivlelendireceğine inancım tam.

Herkes biliyor zaten hissenin 4,5 tlden buralara geldiğini bunu arada sırada belirten diğer arkadaşlarımı tekrar belirtmesinin de anlamı yok, bu seviyeler riskli mi evet riskli ama bu dönemde beklentisi yüksek kaç kağıt var bir düşünün, yatırım yapacaklar yüksek kazanç yüksek risk getirisi ile yaklaşarak can acıtmayacak bir büyüklükle almayı deneyebilirler yada riskinden ötürü yanına yaklaşmazlar, tercih meselesidir.
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Bu haber klasik BM haberi. Veriliş zamanı hiç de masum değil. Resmen manipülasyon var.. hisseyi kötülemedim, yapılan spekülasyon kötü dedim.. pınar grubunda bu haber ile resmen kıyım yapıldı. Bana pek masum gelmedi...Hayırlısı.. takipteyim...Dostum...

Dostum Pınar grubunda belki brütün(pınsu) haberi önden geldi son 10 dkda bastılar, belki derine gelecek ceza ile alakalı bir durumdu belki de mal yedirme operasyonunun sonuydu maalesef bilemiyoruz. Bu hisse onlardan farklı konumda (artan karlılıktan daha çok ortaklık konusunu önemsiyorum ama elimizde 2 güçlü mermi var) beraber takılması da tamamen aynı manuplatör grubun bu hisseleri yönetmesi yüzünden. Ben haftaya artık pozitif yönde ayrışacağımızı düşünüyorum, ama isterim ki herkes kazansın. Merill ve A1 gömlekçisini bir def edebilsek bu çirkinlikler daha az şahit olacağız.

3. Petun, pınarsuyunnbu hisse ile ne alakası var!
    Petun da asıl manüplasyon var okadar çıkması bile saçma sen git oraya yaz!... Uluun da uzun vadeciyim dünya bu virüsle uğraşacak belli iner-çıkar ama uzun vadede kaZanacağımdan eminim .Seneye kaç para olacak hisse beni o ilgilendiriyor.

4. Tm.. oldu...
     Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Petun, pınarsuyunnbu hisse ile ne alakası var!
    Petun da asıl manüplasyon var okadar çıkması bile saçma sen git oraya yaz!... Uluun da uzun vadeciyim dünya bu virüsle uğraşacak belli iner-çıkar ama uzun vadede kaZanacağımdan eminim .Seneye kaç para olacak hisse beni o ilgilendiriyor.

Turkıshbulls AL

6.  Alıntı Originally Posted by salfi Yazıyı Oku
    Turkıshbulls AL
    Her al dediğini alırsan batarsın ... dikkat et

7. Önemli olan Turkishbulls ile senkronize alabilmek.
     Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku

Kafanı yorma problem değil hemşerim
     Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 99/436 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •