Sayfa 185/436 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. amerikalı ortak olacak bunu ilk kez biz duyacaz ,neden bunu sakız yapıp ortamı gerenlere algı yapıyor denmiyor...

2. Borsaya açık sirketlerde bunun bir süresi olmali.orn. 1 ay...artık herşey bilgisayar ortamında.inceleyip almaya da alacak olanda bilgil ndirilmeli.bu işler spekulatorun ekmeğine yağ sürüyor.neticede ne olup bittiğini once o öğreniyor.olmaz olsun böyle borsa
    ..

3. Haftaya 12.5 rahat olun

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Haftaya 12.5 rahat olun

Hisse satışı nda gelişme var herhalde rakam verdiginize göre.. hayırlısı diyelim

5. Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman, yoğun bakımların doluluğu konusunda uyarıda bulunarak, "Hastanelerde yer yok, yoğun bakımları birçok hastanede dolu. Türkiye, toplam hasta sayısında İtalya'yı geçti. Diyarbakır'da bazı hastanelerde doktorlar yoğun bakıma kimi yatıracaklarına karar vermek zorunda kalıyor" dedi.

ÇOK YAKINDA YASAKLAR EVE KAPANMALAR GERİ BASLAYABİLİR

6. Artık bu kapıt o kadar kabak tadı verdi ki

Arkadaşlar yabancı ortaklık hariç olunlu hiçbir beklenti kalmadı gibi. Karlılık daha önce de söylediğim gibi hep kafamda soru işareti idi. Gene bir sıkıntı olmasın diye. Döviz yüksekliği şirketin nihayi dönem karını anormal derecede aşağıya Çekiyor. Maalesef yanıldık bu kağıtta. Allah korusun pandemi tavan yapıp evler un paketi ile dolsa bile sermaye kadar kar açıklaması mümkün olmuyor. Döviz yüksek. Ve ülkemizin tarımdaki muhteşem seviyesi yüzünden buğdayı ithalat ile karşılayıp işleyip un yapıyor. İhracat tarafında ise unu işlemek ne kadar bir katma değerse o kadar olbiliyor ve kar güdük kalıyor.
    Dediğim gibi bu kağıtta artık benim açımdan bir beklenti yok.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik borsa muhabbetidir

İki beklenti var yabancı ortaklık ve 2nci faz ın devreye girmesi, üretim kapasitesi ne göre karlılık artar

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yabanci ortaklik seneye kalmis demedi femeyin
     Alıntı Originally Posted by salfi Yazıyı Oku
    İki beklenti var yabancı ortaklık ve 2nci faz ın devreye girmesi, üretim kapasitesi ne göre karlılık artar

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 185/436 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •