Sayfa 194/436 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Şirket evlligi olabilir ..
    Bu arada gıdaların çogu tavan ..
    Çok geride kaldık ..
    Bügün kapanış şekline göre bu hafta sonuna kadar citti hareketler olmalı ..
    Burakamları şu an haketmiyoruz ..ytd
    9 yıldan beri borsadayım daha ben bu kadar sıkışan hisse görmedim.

2. gıda lar çoğu show yapti.

3.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    sessiz kalmış bir başlık..uygun zaman da şenlenir..inşallah..
    1 ayda 3 sayfa zor ilerliyor 😂

4. Hiç güven vermiyor. Endeksin ilk yüzde 2 veya üzeri düşüşünde 9-9.50 aralığına düşer bu. O nedenle ben vedalaştım kalanlara Allah sabır versin. Bu arada sunuda belirtmek isterim bist önümüzdeki günlerde %10 a yakın düşebilir. O nedenle dolar yada altında kalmak daha mantıklı. Ytd...

5. Düşebilir mi? Neden

Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Hiç güven vermiyor. Endeksin ilk yüzde 2 veya üzeri düşüşünde 9-9.50 aralığına düşer bu. O nedenle ben vedalaştım kalanlara Allah sabır versin. Bu arada sunuda belirtmek isterim bist önümüzdeki günlerde %10 a yakın düşebilir. O nedenle dolar yada altında kalmak daha mantıklı. Ytd...
    Çıkabilir de... neden düşebilir beklenti veya bilgi nedir...?
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Hiç güven vermiyor. Endeksin ilk yüzde 2 veya üzeri düşüşünde 9-9.50 aralığına düşer bu. O nedenle ben vedalaştım kalanlara Allah sabır versin. Bu arada sunuda belirtmek isterim bist önümüzdeki günlerde %10 a yakın düşebilir. O nedenle dolar yada altında kalmak daha mantıklı. Ytd...
    güle güle ...

7.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Çıkabilir de... neden düşebilir beklenti veya bilgi nedir...?
    YTD
    Türkiye tüm dunya düşerken hep pozitif ayrıştırı. Muhtemel sebebi varlik fonunun alımlarıyla hep bu seviyelerde kalarak yukarıya artmasıdır. Bak biz iyiyiz ülkenin durumu iyi algısı yaratmak. Halbuki jeopolitik riskler, işsizlik,cari açık ve devamında kurun dogal yükselişi ve enflasyon. Artı dünya genelindeki pandemi ve ekonomik daralma. Daha nereye kadar sürdürülebilir bu olumlu hava... Patlamaya hazir6bomba oldu bist şu an. Tamamen yalancı bir olumlu hava var algısı yaratılmaya çalışılıyor. O nedenle borsa şu an cok riskli. Ytd

8. Eyyy spek totosu cirosu senden 6 kat dusuk olan petunun piyasa degeri senden yuzde 30 yukarda yabancilarla gorusmelerde hisse fiyatini 25 ile 30 arasi istendini ve kagidin ederinin bu oldunu ben cok iyi biliyorum ama sana bilmedigin bise soyluyum kafami bozuyosun 1 milyon kot daha cizerim isbankasindan gozune isik tutulmus tavsan gibi ortada kalirsin adam ol kagidi olmasi gereken yerlere getir bu sana son uyarim.

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 194/436 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •