Sayfa 32/436 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Temelreisim analiz ve yorumlarını beğenerek takip ediyorum . En basta buradaki seviye üst düzey. Saygilarimla

2. Kağıt kısa vadede 9 karı gorur mu? Değerli yorum ve analizlerinizi bekliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Herkeşe iyi hafta sonları
    Bugün sağlam tsunami vardı
    Lakin indikatörler güçlendi ve rahatladı
    Marketten geldikten sonra benim gördüğüm 3 kere çalkaladı. Robotlar 3 kere aşağı yukarı taradı. Kimbilir gün içi kaç kere taradı.
    Epeyce dökülen olmuştur. Bu ekran, alsat sat al işleri böyle. Çok zor iş. Alsatçılar ya iyi kar etmiştir ya da iyi zarar.
    Bu kadar lotta tahtada olmaması lazım. Birileri arka cebinden lot çıkardı sanırım. Fiyat yükseldikçe lotları toplayıp çektiklerce ileride göreceksiniz 5 bün 10 bin lotları anca görürüz. Bugün hem indikatörleri rahatlamak hem de günlükçükeri ve araya kaynayanları aradan atmak için lotlar kalınlaştı...
    Yalnız, bugün tv lerde muhteşem ekonomistler büyük analistler, dünyada ki un a olan aşırı talepten , gıda da ki sıkıntıdan bahsettiler, küçük bireysel yatırımcıyı kovup tekniği düzeltelim derken, aradan büyük bi ağa o latları cızzz yapar. Sonra uğraş dur.
    Ağalar belli ki kağıt gitsin istemediler. Çok çabaladılar gitmesin diye. Tak tak. Yoksa kağıda ve şirkete olan talep muazzamdı. Vatandaşa cart curt yok aslında..

Pazar akşamı kısmetse 1 önemli bilgi ve global bi analizim var..
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Fikir ve görüşleriniz için bende tşk etmek istiyorum. Bu arada 1. Çeyrek bilançolar gelecek. Yüksek talep den dolayı iyi bir kar bekliyorum. Ucuz bir hisse idi. Çift haneli rakamları bir türlü göstermedilerdi , inş en kısa zamanda görür. İkinci fabrikanın açılması ve üretimin artması , sokağa çıkma yasağında bile çalışma izni olan yerlerden, vira bismillah geceniz iyi olsun

Saat 19.00 civarı biri ordan fırında ekmek bitmiş diyor, hayret hafta sonu ekmek devam ediyor, millet psikolojik olarak aç kalabileceğini düşünüyor. Avrupa ne yapsın bu gidişle onları uluun bile aclıktan kurtaramayacak. Ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. forumu takip edenl değerli arkadaşlara günaydınlar dilerim, kağıt 5 lira iken burada yazdım, tavanlar gelecek diye, bir çok kişi üzerime yürüdü, paşa milleti yaktın v.s. gibi argümanlar ile çok kişi üzerime yürüdü, hakarete varan özel mesajlar geldi, forumu takip edenler bilir, temel beye ilk müjdeyi buradan veren de benim, kağıt gidecek abi dedim.....

şimdi herkes 10 lardan 20 lerden bahsediyor, ne oldu beyler ? hani paşa atıp tutuyordu, daha kağıt ilk tavan da 5,03 den yazdık biz bunları gidecek diye....

Bu başlık altında bundan sonra yazmamaya karar verdim, beni dinleyip alanlara helali hoş olsun. Herkese bol kazançlar dilerim, herkes hakkını helal etsin, bende yana da helal olsun, kalın sağlıcakla.

Allah'a emanet olun.

6. The pasha kardeşim. Her fikir değerlidir. Burada genele hitap ediyoruz. Malesef kötü yorumlar yazanlar oluyor. Olacak. Bence bunlara kulak vermeden, sizleri takip eden diğer arkadaşlara yorumlarınızla katkıda bulunun. Teşekkür ederim

7.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    forumu takip edenl değerli arkadaşlara günaydınlar dilerim, kağıt 5 lira iken burada yazdım, tavanlar gelecek diye, bir çok kişi üzerime yürüdü, paşa milleti yaktın v.s. gibi argümanlar ile çok kişi üzerime yürüdü, hakarete varan özel mesajlar geldi, forumu takip edenler bilir, temel beye ilk müjdeyi buradan veren de benim, kağıt gidecek abi dedim.....

şimdi herkes 10 lardan 20 lerden bahsediyor, ne oldu beyler ? hani paşa atıp tutuyordu, daha kağıt ilk tavan da 5,03 den yazdık biz bunları gidecek diye....

Bu başlık altında bundan sonra yazmamaya karar verdim, beni dinleyip alanlara helali hoş olsun. Herkese bol kazançlar dilerim, herkes hakkını helal etsin, bende yana da helal olsun, kalın sağlıcakla.

Allah'a emanet olun.
    Seni sevmeyen ölsün be paşa,özeleden kırıcı öesaj atan arkadaslar hakıkaten ayıp etmil,bırda herkes fikrini söyler işlem açmak kişilerin kendi kararı,şimdi pasha dostumuz yazmış tecrübesini döktürmüş,5 den alan adamlar ben dahıl 10 liradan sattığımızda arayıp kardesim sayende kazandık şbqn ver hakkını atcam diyen bi kişi çıkarmı yok ben dahil,o zaman okuyup kararınız kendiniz verin karda zararda size ait bu iş bu kadar basıt.saygılarımlar Pasha..👏🏻👏🏻

Burada hiçkimse hiçkimsenin tavsiyesine göre hisse alıp satmaz, son kararı herkes kendi belirler. Düşüncesi olan yorumlarını yazar geçer o da kendini bağlar.

Hisseye gelince sonu belli olmayan bu krizde muhakkak ki aç kalmamak için un a ihtiyaç var, böyle bir konjüktürde yabancı ortaklik adayları da birden fazla olabilir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Evlerinizde iyi dinlenin...

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 32/436 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •