Special Days Image
Sayfa 169/436 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. ALLAH b......ı versin. Ş......r .

2. kesinlikle baskı var 1.1 milyar dolar .8 katırliyon yapar % 2 kar olsa korkunç bilanço gelir eger maydonos kagıtlar 1 tl den 15 tl olduysa bu gecen seneye göre % 70-80 pirimli 40 tl bile olur hele ki satıs görüsmeleri iyi gidiyor dendigi an kusura bakmasınlar versin 9.50 altına bakın nasıl alıyorum arabamı satıp almasam
    kusura bakmasınlar ben uzuncuyum .sinirlerimi aldırdım bakmam bile
    ytd.

3. bence sorun gereksiz şişmiş olması
    1 yıllık satışı 2 ayda yaptılar, sonra_?

4. Gap ı doldurmadan gitmeyeceğim izlenimi veriyorlar. isteseler bir kaç saniyelik iş..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Sevgili spekçiğim sadece vakit kaybısın o kadar sorun yok uzun zaman beklerim yâda sür yukarı vereceğim bütün lotları emin ol ki.

6.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    ALLAH b......ı versin. Ş......r .
     Alıntı Originally Posted by semih19 Yazıyı Oku
    kesinlikle baskı var 1.1 milyar dolar .8 katırliyon yapar % 2 kar olsa korkunç bilanço gelir eger maydonos kagıtlar 1 tl den 15 tl olduysa bu gecen seneye göre % 70-80 pirimli 40 tl bile olur hele ki satıs görüsmeleri iyi gidiyor dendigi an kusura bakmasınlar versin 9.50 altına bakın nasıl alıyorum arabamı satıp almasam
    kusura bakmasınlar ben uzuncuyum .sinirlerimi aldırdım bakmam bile
    ytd.
    Sevgili dostlar bu kağıda çok anlam yüklüyorsunuz..
    Bilanço öncesi ve sonrası, daha sonra KAP öncesi ve sonrası neler olmuş arkalarda gün gün yazdım..
    Bu bilgilerin içeriden sızdırıldığı bir kumar kağıdıdır...
    Yarın 9,50'den 100 bin lot mal düşürür 10,5 den geçirir yine..9,20'den düşürür 9,80'den geçirir..
    Sonuçta hep kumarı oynatan kazanır

7. Daha yeni haber göndermesini birkaç şirket ile gizlilik sözleşmesi yapıldığını.İnceliyorlar.Ne zaman birileri yeteri mal toplasın haber gelir.bu hep böyle oluyor nedense...

8.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar bu kağıda çok anlam yüklüyorsunuz..
    Bilanço öncesi ve sonrası, daha sonra KAP öncesi ve sonrası neler olmuş arkalarda gün gün yazdım..
    Bu bilgilerin içeriden sızdırıldığı bir kumar kağıdıdır...
    Yarın 9,50'den 100 bin lot mal düşürür 10,5 den geçirir yine..9,20'den düşürür 9,80'den geçirir..
    Sonuçta hep kumarı oynatan kazanır
    tamamen katılıyorum amacları al alttan cak yukardan acayıp bı tahta oldu yazık

Sayfa 169/436 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •