Sayfa 172/436 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,082
    BU meksa bir ceza daha yer bu kafyla
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Haftalardır yatırım finansman 'dan alıp satan 3 kuruş kar için sürekli tahtanın içine eden spek çocuğu ne kadar da kulaklarının çınlamasından zevk alıyor.

Git kumda oyna bit yavrusu artık senin gibilerin dönemi bitiyor. Millet bidon hisseleri 1 haftada 2 ye katlattı. Uluun da 6 aylık da rekor kar gelecek. 1 aydan az zaman kaldı, ortaklık görüşmeleri de cabası ama hala 10 lu fiyatların üzerinde bile kalamadı.

Günhan bey hisse çoluk çocuk elinde oyuncak oldu sen hala orda burda çıkıp reklam yapıp dur.
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,082
     Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Haftalardır yatırım finansman 'dan alıp satan 3 kuruş kar için sürekli tahtanın içine eden spek çocuğu ne kadar da kulaklarının çınlamasından zevk alıyor.

Git kumda oyna bit yavrusu artık senin gibilerin dönemi bitiyor. Millet bidon hisseleri 1 haftada 2 ye katlattı. Uluun da 6 aylık da rekor kar gelecek. 1 aydan az zaman kaldı, ortaklık görüşmeleri de cabası ama hala 10 lu fiyatların üzerinde bile kalamadı.

Günhan bey hisse çoluk çocuk elinde oyuncak oldu sen hala orda burda çıkıp reklam yapıp dur.
    Ytd
    Günhan beye fazla güvenme bulamadı yağlı müşteri geçen gelen haberle 10.98 e çekip indireni sorgulamak lazım
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Günhan bey bu yıl için söylediği 1 milyar dolar ihracat hedefinin yarısını yapsa bile müşteriye gerek kalmaz bence.

Ki 2 çeyrektir 900 yerine 1500 ton/gün üretim var. Satış sıkıntısı da yok. Bu nedenle ciro 'nun geçen seneye göre en az %50 daha fazla olması normal olacak.

Bu durumda geçen seneyi 3 milyar ciro 154 milyon tl faliyet karı 27 milyon tl dönem karı ile kapatan şirketin bu seneyi 5 milyar ciro 250 milyon tl faliyet karı 60 milyon tl dönem kârı ile kapatması da normal olacak.

Ki 3 aylık faliyet karı 77 milyon tl dönem 19 milyon tl. bu ivme ile devam ettiğinde sene sonunu 310 milyon tl faliyet karı 80 milyon tl dönem karı ile kapatabilir.

Tüm bu rakamlar 85 milyon tl sermayesi olan ve 9.60 tl 'den işlem gören bir şirket için güzel rakamlar değil mi? Her ne kadar 3 lü fiyatlardan 15 li fiyatlara hızlı gitmiş olsa da birçok bidon firma gibi desteksiz çıkmadığı aşikar. Zaten bu sebeple 9 lu fiyatlarda uzun zamandır sindirme yapılıyor ve fiyat bu seviyelere oturuyor gibi.

Yazdıklarım tamamen şahsi görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. İlk çıkışında vardık, trenden erken inmiştim lakin
    Borsada dibi ve zirveyi aramam, başarabileni takdir ederim,
    Büyüme var, kar var,
    Beklenti var, bilançolar yaklaşıyor,
    En büyük beklenti yabancı ortaklık işi, teklifler olduğu açıklansa da halen oldu mu olacak mı belli değil, aylardır yatayda..

Fiyatlamalar son zamanlarda, indir bindir, alsatçıların hegomonyasında, kağıdı unutturdular. Ben halen erketede bekliyorum.
    On un üstü kalıcı olur geri gelmez, fiyatlar onun üstünde tutunursa yine trene binicem.
    Arada ortaklık olur Kap gelir, yakalayamasak ta canı saolsun. İlk çıkışında saolsun ekmek verdi.
    Lakin ben inatla on üstü kalıcılık olursa şartımı koydum kendime. Aylardır indir bindir, asansör testere fiyatlamalar mevcut çünkü, arada mayonez olmayalım.

Fiyattan borsadan bağımsız, inşallah sağlam bir yabancı şirketle ortak olur, Globalde de büyük bir oyuncu olur bu şirket. Ülkemizin bu tip yatırımlara, sağlam yabancı ortaklıklı şirketlere, bu konjukturde çok ihtiyacı var. Borsaya sıcak para gireceğine, şirketlerimize gerçek ortak olsun yabancılar, yeğlerim.
    Canım sıkıldı verin paramı gidiyorum, küstüm deme şansları yok))) borsamızda yaptıkları gübi, al misketlerini ver misketlerimi işi olmaz, reel şirket yatırımında.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

Bağlı ortaklığımız olan Ulidaş Tarım Ürünleri ve Lisanslı Depoculuk A.Ş aynı sektörde faaliyet gösteren GK Tarım Ürünleri ve Lisanslı Depoculuk A.Ş'nin paylarının %100'ünü devralmak üzere söz konusu şirketin pay sahipleri ile anlaşmaya varmıştır.

GK Tarım Ürünleri ve Lisanslı Depoculuk A.Ş'nin hali hazırda 60.000 tonluk hububat baklagiller ve yağlı tohumlar depolama kapasitesi ve Lisanslı Depoculuk Faaliyet Belgesi vardır.

Söz konusu onay devirlerine ilişkin şirket değerleme raporu Finansal Eksen Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş ( GGI Independent Member) tarafından yapılmış ve 10.999.058,00 TL değer tespit edilmiştir. Yapılan görüşmeler sonucunda 1.149.058,00 TL iskonto edilerek 9.850.000,00 TL bedel üzerinde anlaşmaya varılmıştır.

Lisanslı Depoculuk mevzuatı gereğince; söz konusu pay devirlerine ilişkin izin alınması amacıyla Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'ne başvuru yapılmış ve onay alınmıştır. Söz konusu işlemler Ticaret Siciline tescil edilecek ve Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde ilan edilecektir.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

7. ne zaman başvuru yapmışlar ve onay almışlar.. haber şimdi geliyor.. bunlar ortak da bulmuşlardır.. yatırımcı ilişkileri uykudan uyandığına göre ortaklık haberini de gönderiverseler bari... o iş de olmasa bu kadar baskı yapmazlardı herhalde... bugün bir haber daha bekliyik...

8. https://twitter.com/UlusoyUnAS

Ulusoy Un
    @UlusoyUnAS
    ·
    44d
    Metal karıştırıcılar çok uzun zamandır bizlerle birlikteler. En önemli görevleri ortalığı karıştırmak. Onlar olmasaydı ortalığı kendi ellerimizle karıştırmak zorunda kalacağımızdan, ortalığı karıştırıyor olmalarına pek ses çıkarmıyoruz. Bu, iyi bir anlaşma El sıkışma

#mutfak #UlusoyUn

ne mesaj veriliyor burada acaba... var bu iş de bir bit yeniği... bu hafta birşeyler olacak galiba...

Sayfa 172/436 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •