Sayfa 427/436 İlkİlk ... 327377417425426427428429 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Tabanda olur niye olmasın.190 milyon sermayeye 713 milyon kar getirmis geçen seneyi 5 e katlamış, Özkaynak 2.8 olmuş PD/DD 2.13 olmus.tabanda olur.BİRİLERİDE ALİR..Üstelik buğday fiyatları düştüğü bir dönemde..Ama enflasyon denen birgercek var bu ülkede..Tabana yazdım bi miktar.Siraya gireyim..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Tabanda olur niye olmasın.190 milyon sermayeye 713 milyon kar getirmis geçen seneyi 5 e katlamış, Özkaynak 2.8 olmuş PD/DD 2.13 olmus.tabanda olur.BİRİLERİDE ALİR..Üstelik buğday fiyatları düştüğü bir dönemde..Ama enflasyon denen birgercek var bu ülkede..Tabana yazdım bi miktar.Siraya gireyim..

Hisse fiyatı kaça katlamış? Yorum yaparken pozisyona göre yorum yapılmaz.

3. BIST te birçok kağıt bu durumda...PD/DD niye 2 lerde..Ayrıca bu kağıt 40 larıda gördü.Duser çıkar ayrı bir konu.Ama buğday/un bugün dünyanın en stratejik ürünü...Ekmek de buna bağlı pastada buna bağlı.ha yemiyorsaniz mesele yok...Ayrıca benim pozisyonum olduğunu netden biliyorsunuz.Belki fırsat kolluyorum almak için.Herkesin gönlüne göre olsun.
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı kaça katlamış? Yorum yaparken pozisyona göre yorum yapılmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    BIST te birçok kağıt bu durumda...PD/DD niye 2 lerde..Ayrıca bu kağıt 40 larıda gördü.Duser çıkar ayrı bir konu.Ama buğday/un bugün dünyanın en stratejik ürünü...Ekmek de buna bağlı pastada buna bağlı.ha yemiyorsaniz mesele yok...Ayrıca benim pozisyonum olduğunu netden biliyorsunuz.Belki fırsat kolluyorum almak için.Herkesin gönlüne göre olsun.

Uzun vadede iyi olabilir bu konuda sıkıntı yok. Ama gelen bilanço epey kötü. Geçen sene ile kıyaslayıp kar şu kadar artmış diye yorum yapılmaz. O kar üçüncü çeyrekte bundan daha fazla artmıştı zaten.

5. Kısmetse ortak olacağız..

6. Unlu mamuller satan bir fırında herşey %10/15zamlanmsti bugün.Ne bu yahu deyince yumurtadan una kadar herşey pahalandi dedi.Soke un bugidisle Ulusoya bayağı artı yaratacak.

ne tabanı olm ) söke rantı bile bilançoya yansımadı ges etkisi dahil olmadı... gıda fiyatları dipte bundan dibi zor bilançoda ki bu bile F/K 8 (sektör ortalamasının altında) bu hissede geri çekilmeler alım fırsatıdır...

Gulsum Khalilova, az önce şöyle bir tweet attı;

Rus delegasyonu, Pazartesi günü üst düzey BM yetkilileriyle yaptığı müzakerelerin ardından, "tahıl anlaşmasının" sadece 60 gün süreyle devam edilebilir olduğunu duyurdu.

Ukrayna alt yapı bakanı da şöyle demiş;

+ Rusya Federasyonu'nun "tahıl koridorunun" sadece 60 günlük uzatılmasına ilişkin tutumu anlaşmaya aykırıdır

-Ukrayna Altyapı Bakanı Kubrakov
    Her kışın sonu bahar...

Sayfa 427/436 İlkİlk ... 327377417425426427428429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •