Sayfa 289/436 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Kerem_4709 Yazıyı Oku
    Yatirim Fonlari da sonunda Uluun’u kesfetmis gorunuyor. Son 1 haftada 590bin lot almislar. Toplam lot tutarlari ise 775bin lota gelmis. Devami gelirse bilanco oncesi guzel show olur.

Son 1 haftada Info ciddi almisti. Umarim Info uzerinden NNF fonu almistir. Ay sonunda belli olur hangi fon almis
    Info aldiklarini Yatirim Fonuna transfer etmis gorunuyor takaslara bakinca. Yatirim Fonu toplami 865bin adete yukselmis. Son 1 haftada 680bin lot almislar.

Info ile NNF’in sahipleri ayni. Dolayisiyla Uluun’a yatirim yapan fonunun NNF olma ihtimali yuksek bence. NNF’yi yoneten Yasar Yildirim ve Yunus Sahin’in kuslu sitede yuksek sayida takipcisi var. Ay sonunda yatirim fonunun hisse listesi aciklandiginda Uluun’umuz da listede gorunurse sahane olur. Buyuk ustadlarin da Uluun’umuza yatirim yapmasi yatirimci tabanimizi daha da genisletir.

NNF’n yatirim stratejisine gore IMKB’ye kote hisse senetlerinin hepsine yatirim yapabiliyor gorunuyor. Uluun’u almalari icin bir limit sikintisi gorunmuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Kerem_4709 Yazıyı Oku
    Info aldiklarini Yatirim Fonuna transfer etmis gorunuyor takaslara bakinca. Yatirim Fonu toplami 865bin adete yukselmis. Son 1 haftada 680bin lot almislar.

Info ile NNF’in sahipleri ayni. Dolayisiyla Uluun’a yatirim yapan fonunun NNF olma ihtimali yuksek bence. NNF’yi yoneten Yasar Yildirim ve Yunus Sahin’in kuslu sitede yuksek sayida takipcisi var. Ay sonunda yatirim fonunun hisse listesi aciklandiginda Uluun’umuz da listede gorunurse sahane olur. Buyuk ustadlarin da Uluun’umuza yatirim yapmasi yatirimci tabanimizi daha da genisletir.

NNF’n yatirim stratejisine gore IMKB’ye kote hisse senetlerinin hepsine yatirim yapabiliyor gorunuyor. Uluun’u almalari icin bir limit sikintisi gorunmuyor.
    Zaten bu hafta hissenin kaderini de bu olay çizdi. Malların fonlara gittiği takaslara yansıyınca kimsenin aşağı basmaya totosu yemedi.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

3. https://twitter.com/NNFHedefPortfoy/...16363904995328

Almışlarsa akıllılık etmişler, ytd.

4. Rusya Tarım Bakanı Patrushev, 130 milyon tonluk tahılı ihraç edeceklerini ancak bunun sadece 'dost ülkelerle' yapılacağını belirtti.

Açıklama güzel Hisseye olumlu yansıyacaktır.

5. Samsun’da ki faprikanın kapanması Pazartesi nasıl etkiler ?

6.  Alıntı Originally Posted by ewren Yazıyı Oku
    Samsun’da ki faprikanın kapanması Pazartesi nasıl etkiler ?
    Yanlis anlamissiniz. Sirketin asagidaki KAP aciklamasini iyi okumanizi tavsiye ederim. Samsun’daki uretim tek noktaya toplandi ve daha modern makinelerle toplam kapasite artisi yapildi. Tek nokdata daha yuksek kapasite ile daha verimli ve karli uretim olacaktir.

——————————-
    Şirketimizin 50. Yıl üretim tesisimizin 4. ünitesi 16.06.2022 tarihinde devreye alınarak, projemizin üretim hatları tamamlanmıştır. 4. Ünite açılışı öncesinde gerçekleştirilen üretim hattı revizyon işlemleri sonucunda, eş zamanlı olarak 1. Ünite kapasitemiz 700 ton/gün'e, 2. Ünite kapasitemiz 700 ton/gün'e, 3. Ünite kapasitemiz 395 ton/gün'e yükseltilmiş, yeni açılan 4. ünitemiz ise 290 ton/gün kapasite ile üretime başlamıştır. Buna göre; 50.Yıl üretim tesisimizin toplam üretim kapasitesi 2.085 ton/güne yükselmiştir.
    Son ünitenin devreye alınması ve revizyonlarla kapasitenin artırılmış olması nedeni ile üretimin Samsun'da tek noktada daha verimli devam ettirilmesi amacıyla, 500 ton/gün kapasiteli Samsun Merkez Üretim tesislerimizde üretim faaliyetlerinin sonlandırılmasına karar verilmiştir. Çorlu Tekirdağ üretim tesislerinde 400 ton/gün kapasite ile üretim faaliyetlerimiz devam etmektedir.
    Bu işlemler öncesi 2.450 ton/gün olan üretim kapasitesi, işlemler sonrasında 2.485 ton/gün olarak gerçekleşmiştir.
    Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

7.  Alıntı Originally Posted by ewren Yazıyı Oku
    Samsun’da ki faprikanın kapanması Pazartesi nasıl etkiler ?
    Haber Perşembe akşamı KAP a düştü.Bir zahmet cuma günü nasıl etkilemiş bakiver.

Sayfa 289/436 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •