Sayfa 83/436 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Bütün hisselerde şu an açığa satış yasağı yok mu?
     Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Bugün hiç devre kesici gelmemesi de enteresan. Açığa alış satış yasaklaması gelse iyi olacak. Sonrasında alacak mal bulamayacaklar. Bilanço yarın gelecek büyük ihtimal. Enseyi karartmayalım. Yarın bugünden güzel olacak inşaallah. Yarın Petun dan da ayrışacak. Sabah açılış bayağı sürpriz olacak... Bilançoyu bekleyik..

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. var da bilmiyordur arkadaş..

hareketin devamı için haftalık 12.70 üzeri kapanış yapması gerekir diyorum şahsıma.. benim kurgum bunun üzerine..

yarın taban yapsa da yapmasa da alıcı olurum..

3. kapanış olmaz ise yine vedalaşırım..

4. çOK HAYALLER KURDUK ULUUN İÇİN.Hayalimize ulaşan fiyattan satamadık roket gibi giderken.Hisseyi en yukardan vermek sadece spek e mahsus.KY olarak en güzeli azar azar yükselişte kağıttan çıkmak.4 lira civarında olan un covid ve yabancıya satış haberiyle 4 katına yaklaştı.Bence gayet güzel kar ettirdi uygun fiyattan çıkabilenlere.sonradan kağıda girenler için hayal kırıklığı bile olabilir..DAHA YUKARI GİTMESİ SPEĞİN BİLECEĞİ İŞ.4 LERDEN MALİYETİ OLAN KY BU FİYATLARA KADAR ZATEN BEKLEYEMEMİŞTİR.Bundan sonrası risk.RTA değil beklentisi.aşı bulunduğunda rta gibi un da beklentileridüşecek.Temelde şirket büyüyor ve karları artacak.Fiyatının yükselmesine nedende bu olumlu tablo.Ancak bugün gördümki kısa zamanda kar etmek isteyen hisseye atlıyor.Fırsatını bulanda satıyor.Yani tahtayı kumara döndürdüler.10,29 taban alıcı yok %15 artıyor ve tekrar taban ve alıcı yok.Böyle bir hisse hareketi hiç normal değil.sÖYLEMEK İSTEDİĞİM DİŞİNİZLE TIRNAĞINIZLA KAZANDIĞINIZ PARAYI BİR ANDA KAYBEDEBİLİRSİNİZ.YOĞURDU ÜFLEYEREK YEME ZAMANI.Tek lotla takipteyim.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

5.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Bütün hisselerde şu an açığa satış yasağı yok mu?
    Evet var...Brüt takas demek istemiştim.. nakit para ile işlem.. düşük hacim.. bilançoyu bekliyik...

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    çOK HAYALLER KURDUK ULUUN İÇİN.Hayalimize ulaşan fiyattan satamadık roket gibi giderken.Hisseyi en yukardan vermek sadece spek e mahsus.KY olarak en güzeli azar azar yükselişte kağıttan çıkmak.4 lira civarında olan un covid ve yabancıya satış haberiyle 4 katına yaklaştı.Bence gayet güzel kar ettirdi uygun fiyattan çıkabilenlere.sonradan kağıda girenler için hayal kırıklığı bile olabilir..DAHA YUKARI GİTMESİ SPEĞİN BİLECEĞİ İŞ.4 LERDEN MALİYETİ OLAN KY BU FİYATLARA KADAR ZATEN BEKLEYEMEMİŞTİR.Bundan sonrası risk.RTA değil beklentisi.aşı bulunduğunda rta gibi un da beklentileridüşecek.Temelde şirket büyüyor ve karları artacak.Fiyatının yükselmesine nedende bu olumlu tablo.Ancak bugün gördümki kısa zamanda kar etmek isteyen hisseye atlıyor.Fırsatını bulanda satıyor.Yani tahtayı kumara döndürdüler.10,29 taban alıcı yok %15 artıyor ve tekrar taban ve alıcı yok.Böyle bir hisse hareketi hiç normal değil.sÖYLEMEK İSTEDİĞİM DİŞİNİZLE TIRNAĞINIZLA KAZANDIĞINIZ PARAYI BİR ANDA KAYBEDEBİLİRSİNİZ.YOĞURDU ÜFLEYEREK YEME ZAMANI.Tek lotla takipteyim.
    dediklerinize katılıyorum sn. kubilay..

ben zaten 11.70 tavanından çıkmıştım.. bugün %15 lik bir trade imkanıda verdi..

karın dörtte biri ve bugünkü trade karı ile giriş yaparım anca.. bunu da satış haberi doğru ise diye yaparım..

zaten haftalık kapanış beklentim gerçekleşme ise kar veya zarar ne ise çıkış yaparım..

7. Bu kadar yüksek hacimle taban oluyorsa girmemek daha iyi derim...düşen bıçak tutulmaz...

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Herkes daha düşeceğini söylüyor. KY yi buna inandırdıklarına göre bugün benim için alım günüdür. Ben bugün geri dönüş bekliyorum.... YTD...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 83/436 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •