Sayfa 33/436 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. 6.70 gelirse alırım,, bazı arkadaşlar,primden nemalaniyor.
    Gidecek dedikten sonra hisse,4.40; görmüştü..
    Giderse ben bilirim.
    Düşerse teknik,,
    Yemezler paşa...

2.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    forumu takip edenl değerli arkadaşlara günaydınlar dilerim, kağıt 5 lira iken burada yazdım, tavanlar gelecek diye, bir çok kişi üzerime yürüdü, paşa milleti yaktın v.s. gibi argümanlar ile çok kişi üzerime yürüdü, hakarete varan özel mesajlar geldi, forumu takip edenler bilir, temel beye ilk müjdeyi buradan veren de benim, kağıt gidecek abi dedim.....

şimdi herkes 10 lardan 20 lerden bahsediyor, ne oldu beyler ? hani paşa atıp tutuyordu, daha kağıt ilk tavan da 5,03 den yazdık biz bunları gidecek diye....

Bu başlık altında bundan sonra yazmamaya karar verdim, beni dinleyip alanlara helali hoş olsun. Herkese bol kazançlar dilerim, herkes hakkını helal etsin, bende yana da helal olsun, kalın sağlıcakla.

Allah'a emanet olun.
    Yaparlar kardeşim yaparlar, ederler de)))
    Cızzz internetten. Yahu biladerim boşver hee de geç. 3-5 sene önce bi kağıtta boş iş suni bu balon, diyodum, 3 öğün sallıyolardı bana. Burda da tüm öngörülerim tuttu diye teşekkür ediyorlar)) kerameti başkasından bilmeyi severler.
    Kağıt gideceği yere gider. Gittiği zaman hiçbirimizde lot kalmaz, merak etme, tecrübeyle sabit. Sen de kerameti kendin de zanma..yani ne senin ne benim be de başkasının yazdığıyla hareket olmuyor. Biri var misal, görüyorum, belli ki hep timing hatası yapıyo. Alınca düz algı, satınca ters algı yapıyor. Minnacık beyni var çünkü))) onun yazmaları ile olucak zannediyor.
    Vatandaşa cart curt yok. Bizim ahali sever bu işleri. Hisse çıkar, ben bu işi biliyorum tak tak, hisse düşer, Ali nin suçu, Veli aldırdı. Boş iş yani. Sen kendine bak. Ben kendime bakarım. Ben burda kim ne yapmış umrumda olmaz. Ben sadece patronlara büyük ortaklara şirketleri hakkında ayna tutuyorum. Tek amacım patronlar 1 lot hisselerini ucuza satmasın coniylere, yoksa burda kimin ne dediğinin bi önemi yok..
    Geçen de yazdım. Adam nalbur dükkanında, çekmiş gravatı, boynuna da bi yaka kartı, bi de etikete yazmış, borsa uzmanı))) aha sana borsa uzmanı. Ahali de hocam aşağı üstad yukarı. Sanırsın 1milyar € var, tahtalara yön veriyo. Şaka gibi.
    Arkadaşım arıyo. Aga foreks petrol ne olur diye soruyo. Ben foreks neyin bilmem dedim)) benim mevzum borsa. Neyse dedim dur bi araştırayım vs. Araştırdım bundan 2 ay önce. Petrol 15$ görür koçum dedim. Aga nasıl olur diyo. Niye ki olur işte. Teknik analize göre 40$ dan dönüp geri 70$ da çanağı tamamlamalıymış diyodu bana 2 ay önce)) bugün diyo aga o desteği nasıl kırdı halen aklım almıyo, çanak bozuldu diyo. Adama o zamanda dedim, dünya 4-5 mikyar insan stabil, hava kargo hariç petrole ihtiyaç olmayacak aylarca petrolü kim napsın , mecbur maliyetine gelir diyodum, adamlar efsunlanmış gibi teknik analiz diyo çanak diyo)))
    Yani ahali bu şekil kardeşim. Boşver. Takılma bu işlere. Tak tak sayın abicim. Dilin kemiği yok. Hee de geç.
    Ben bu siteyi severim. Ondan yazıyorum. Arada gır gırına yazıyorum ciddi yazıyorum vakit geçiyo. Hisseden ziyade genel kültür bilgi katkım oluyorsa ne mutlu bana. Yoksa herkesin kendi aklı var. Kim almış kim satmış kim kar etmiş kim zarar etmiş bana ne. Herkes kafasına göre bu hayatta. Petrolun grafiğe göre fiyatlanacağını düşünenler var, asıl tehlike bu bu zihniyet virüsten bile tehlikeli)))
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. üstad sana saygım sonsuz, normalde yorum yazmam dedikten sonra yazmam, fakat sana olan saygımdan yazıyorum.
    dediğim gibi yazmak şimdilik içimden gelmiyor, ama bil ki özellikle sizleri okuyor olacağım, hürmetler ederim abim, selametle.

not : grand mıdır nedir, daha benim ismimi kullanma ltf.

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Yaparlar kardeşim yaparlar, ederler de)))
    Cızzz internetten. Yahu biladerim boşver hee de geç. 3-5 sene önce bi kağıtta boş iş suni bu balon, diyodum, 3 öğün sallıyolardı bana. Burda da tüm öngörülerim tuttu diye teşekkür ediyorlar)) kerameti başkasından bilmeyi severler.
    Kağıt gideceği yere gider. Gittiği zaman hiçbirimizde lot kalmaz, merak etme, tecrübeyle sabit. Sen de kerameti kendin de zanma..yani ne senin ne benim be de başkasının yazdığıyla hareket olmuyor. Biri var misal, görüyorum, belli ki hep timing hatası yapıyo. Alınca düz algı, satınca ters algı yapıyor. Minnacık beyni var çünkü))) onun yazmaları ile olucak zannediyor.
    Vatandaşa cart curt yok. Bizim ahali sever bu işleri. Hisse çıkar, ben bu işi biliyorum tak tak, hisse düşer, Ali nin suçu, Veli aldırdı. Boş iş yani. Sen kendine bak. Ben kendime bakarım. Ben burda kim ne yapmış umrumda olmaz. Ben sadece patronlara büyük ortaklara şirketleri hakkında ayna tutuyorum. Tek amacım patronlar 1 lot hisselerini ucuza satmasın coniylere, yoksa burda kimin ne dediğinin bi önemi yok..
    Geçen de yazdım. Adam nalbur dükkanında, çekmiş gravatı, boynuna da bi yaka kartı, bi de etikete yazmış, borsa uzmanı))) aha sana borsa uzmanı. Ahali de hocam aşağı üstad yukarı. Sanırsın 1milyar € var, tahtalara yön veriyo. Şaka gibi.
    Arkadaşım arıyo. Aga foreks petrol ne olur diye soruyo. Ben foreks neyin bilmem dedim)) benim mevzum borsa. Neyse dedim dur bi araştırayım vs. Araştırdım bundan 2 ay önce. Petrol 15$ görür koçum dedim. Aga nasıl olur diyo. Niye ki olur işte. Teknik analize göre 40$ dan dönüp geri 70$ da çanağı tamamlamalıymış diyodu bana 2 ay önce)) bugün diyo aga o desteği nasıl kırdı halen aklım almıyo, çanak bozuldu diyo. Adama o zamanda dedim, dünya 4-5 mikyar insan stabil, hava kargo hariç petrole ihtiyaç olmayacak aylarca petrolü kim napsın , mecbur maliyetine gelir diyodum, adamlar efsunlanmış gibi teknik analiz diyo çanak diyo)))
    Yani ahali bu şekil kardeşim. Boşver. Takılma bu işlere. Tak tak sayın abicim. Dilin kemiği yok. Hee de geç.
    Ben bu siteyi severim. Ondan yazıyorum. Arada gır gırına yazıyorum ciddi yazıyorum vakit geçiyo. Hisseden ziyade genel kültür bilgi katkım oluyorsa ne mutlu bana. Yoksa herkesin kendi aklı var. Kim almış kim satmış kim kar etmiş kim zarar etmiş bana ne. Herkes kafasına göre bu hayatta. Petrolun grafiğe göre fiyatlanacağını düşünenler var, asıl tehlike bu bu zihniyet virüsten bile tehlikeli)))
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. BM Gıda ve Tarım Örgütü: "Kovid-19 gıda sistemini etkileyebilir" 17.04.2020 google amca

5. Buğdaya ithalat sıfırlanmış acaba nasıl etkiler olumlu algıladım ben ama

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Buğdaya ithalat sıfırlanmış acaba nasıl etkiler olumlu algıladım ben ama
    https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...landi-5756628/
    şöyle bir haber var. resmi gazetede dün yayınlanmış. yani hisse bunu fiyatlamadı. bencede çok olumlu bi gelişme

7.  Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    şöyle bir haber var. resmi gazetede dün yayınlanmış. yani hisse bunu fiyatlamadı. bencede çok olumlu bi gelişme
    Haber dün yayınlanmış bende okudum olumlu bir haber. İnş paztesi bu yansımayı görülür...

8. Un ihracatında gv sıfır zaten

Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    Un ihracatı yapanlar için buğday ithalatı zaten sıfır gümrük ile yapılıyor... iç piyasada buğday ve un fiyatları artmasın diye alınmış bir karardır... Bizim hisseyle şimdilik bir ilgisi yok....
    YTD

Sayfa 33/436 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •