Special Days Image
Sayfa 73/436 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 577 - 584 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Tilkiye sormuşlar :
    Tavuk kebabı yer misin ?
    Adamı güldürmeyin demiş.
    Uluun 3 Mayıs 2020
    12.70
    Bundan ne anlayalım şifreli olmuş

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Adamlarin maliyeti 4.50 lerde. 10 tl altina gelir kesin. Mal satamazlarsa 8 lerden donebilir yukari

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Adamlarin maliyeti 4.50 lerde. 10 tl altina gelir kesin. Mal satamazlarsa 8 lerden donebilir yukari

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim maliyetim onlardan da aşağı sorun yok 10 dan döner diyorum bende en kötü

4.  Alıntı Originally Posted by esatay Yazıyı Oku
    Benim maliyetim onlardan da aşağı sorun yok 10 dan döner diyorum bende en kötü

yabancıya satışta enaz üç kat pirimleniyor hisse, 4 lerde idi hisse covid öncesi ,12 tl den satış olması gerekir normalde.ytd
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

5.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    yabancıya satışta enaz üç kat pirimleniyor hisse, 4 lerde idi hisse covid öncesi ,12 tl den satış olması gerekir normalde.ytd
    Hisse 4.60 i görmüştü. Petrol savaşı, idlip, kovid sonrası dustu onlar olmasa kağıdın min olacağı 7 lira idi iyi bilanço geleceğini varsayıyorum yeni fabrika olayından dolayı. Sizin dediğiniz şekilde ise 12 lira bile az bence

Hissenin güncel degeri 1.41 dolar, beklentilerle bunun üzerine koyarak gidecektir.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sevgili ortaklar benim naçizane düşüncem de şudur, bu hisse tavan tavan giderken sığ bir hacimle gitti. Günlük 500-600 bin lotlarla tavan oldu. Cuma günü ise hacimli bir taban oldu. Buradaki hacim bence en fazla bugün de taban yapar. Hatta akşama doğru tabanı bozup yukarı bile gidebilir. Ama yüksek oranda salı günü yeşiller yanacak gibi düşünüyorum. Kesinlikle YTD. Sadece kişisel beklentidir.

8. Hisse satışıyla ortaklı olacak mı?

Alıntı Originally Posted by kiimm81 Yazıyı Oku
    Sevgili ortaklar benim naçizane düşüncem de şudur, bu hisse tavan tavan giderken sığ bir hacimle gitti. Günlük 500-600 bin lotlarla tavan oldu. Cuma günü ise hacimli bir taban oldu. Buradaki hacim bence en fazla bugün de taban yapar. Hatta akşama doğru tabanı bozup yukarı bile gidebilir. Ama yüksek oranda salı günü yeşiller yanacak gibi düşünüyorum. Kesinlikle YTD. Sadece kişisel beklentidir.
    Asıl hareketin itici gücü Yabancı Ortaklık hikayesidir...Ne zaman olacak ve hisse başına kaç para olacak....Tavanları veya tabanları bu bigi belirleyecektir...
    YTD

Sayfa 73/436 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •