Sayfa 88/436 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 697 - 704 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Borsa kolay para kazanma yeri olmadığını bir kere daha gösterdi.317 milyon tl işlem hacmi alıcı yok.NASIL BİR ALGIYLA OYNAMAK BU ..!!!!
    Tüm gün izledim 3 de işlem yaptım..Tam bir kumar tahtası..Alıcı-satıcı yok işlemlerin %95'i al-sat vurkaç ekibi...
    Sabah mesela tabandan Global 400 bin lot aldı..Onun malını bitirmesini beklediler 9,40'a kadar..O esnada bende aldım 9,61 gibi çıktım 10'a yükseldi..Herkes 3-5 birim peşinde..Çok yorumlanacak bir hacim değil. Kolpadan yani

2. 3 aylık Rapor 9 Haziran son gün...

Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    10 Mayıs son gün... bugün gelebilir.. ekonomi kanalında 6 mayıs demişlerdi.. Kaderini Petun ve özellikle Yaşar grubuna bağlayan kağıttan adam olmaz.. Ayrıl da Gel artık..
    *ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Finansal Rapor 3 Aylık 2020 01.04.2020 09.06.2020
    *Asıl önemlisi Yabancıya hisse satışı/ortaklık görüşmelerine ilişkin ciddi gelişmelerin Borsaya bildirilmesi...
    YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bugün akşam kapanıştan yarım saat-bir saat önce tabandan ( 9.27) satan oldu mu. ?

4. Bu ne demek..
     Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    *ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.Finansal Rapor3 Aylık202001.04.202009.06.2020
    *Asıl önemlisi Yabancıya hisse satışı/ortaklık görüşmelerine ilişkin ciddi gelişmelerin Borsaya bildirilmesi...
    YTD
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bugün akşam kapanıştan yarım saat-bir saat önce tabandan ( 9.27) satan oldu mu. ?
    Alan oldu da satan yoktur hocam, nooldu ki bir tespitiniz mi var?

6. Takas var mi arkadaşlar bu akbank ın elinde ne kadar kaldi akbank danki satiş tarafi hep

7. Bilanço bekleyik.. yarın itibarı ile çift tepeyi görmek üzere inşaallah.. Petun yaktın bizi..

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bence bunun bir kaç açıklaması var...
    spek malı toplayamadı....yükselirken ky de yağmaladı....
    pınar grubunda pinsunun internet haberi tuz biber oldu ve speğe yaradı...
    spek şimdi mal toplamaya bakıyor...sonrasında nereye götürür bilinmez...
    rta nın başlığında da ilk tabanlarda herkes malına sahip çıksın demiştim...(sonra gidip aaa ben demiştim demedim tabi,ama buraya nasip oldu)
    neyse burda da beklenti var, benim grafiğimde önceki yazımda belirttiğim gibi güzel destek noktasına geldi...
    eğer burdan döndürüp de yükseltemezse de bu kağıdın içine ederler ya da iyice bıktırıp sinirleri bozup ansızın götürürler...
    kısaca kazanmak kolay değil..
    çelik gibi irade lazım ya da ekrana hiç bakmamak...

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir..

Sayfa 88/436 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •