Sayfa 70/436 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 3488 madde; 553 - 560 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. tabanda 2733394 lot bekleyen.. tavanda hiç bu kadar lot görmemiştim.. hayırlısı bakalım..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    tabanda 2733394 lot bekleyen.. tavanda hiç bu kadar lot görmemiştim.. hayırlısı bakalım..
    Bu hissede mi genel mi

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by esatay Yazıyı Oku
    Bu hissede mi genel mi

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu hissenin şu günlerdeki rallisinde.. ben görmedim yanlışım yoksa..

4. Güçlü biri gelip 100-200 bin tırtıklasa hepsi çözülür. Güçlü bir el lazım.

5. Abla doğrudan un sektörüne laf çakmış. Umarım bu yüzden düşmüştür ... ki Sanmıyorum
    https://www.milliyet.com.tr/yazarlar...et-avi-6201992

Alıntı Originally Posted by Painkiller Yazıyı Oku
    Abla doğrudan un sektörüne laf çakmış. Umarım bu yüzden düşmüştür ... ki Sanmıyorum
    https://www.milliyet.com.tr/yazarlar...et-avi-6201992
    "dolarda yeni alım değil, artık hangi seviyeden satılacağı düşüncesi ile fiyatlar takip edilmeli." bu cümleyi kuracak kadar ekonomiden anlamayan bir yazarın sözüne bakıp kimse al-sat yapmaz.

Bugün %20 ye yakın bir realize oldu, bunlar zaten olacaktı, öyle kurnazca yaptılar ki 50 sn de fişi cektiler, sonuna kadar full devam ediyorum. Bu yolculuk zor bir sürecten gececek. İnandığım bir hisse oldugundan dalgalara pek bakmiyorum. Ortaklik, kapasite arttırımi desteği ile iyi bir bilanco bekliyorum. Şu anda Avrupa ve Amerika çok aciz kaldı un ve unlu mamüllere daha çok ihtiyaç duyuyorlar. Ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben de satmayanlardanım. Şöyle bir düşüncem var, cuma günü 500k lot ile taban oldu. Taban olduktan sonra ise bunun bir kaç katı işlem oldu. 500k ile tahtayı taşıyan maldan çıkamaz. Taban olmuş bir hissede de sen ben 2m lot alış yapmaz. Belki de kendimi teselli ediyorum. Pazartesi anlarız. Yabancı hikayesi varsa toparlayacaktır. Yoksa geçmiş olsun derim

Sayfa 70/436 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •