Sayfa 13/436 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by ERD0805 Yazıyı Oku
    evet tavanı patlattılar. hayırlısı olsun.
    patlatsınlar varsınlar eger satış yada ortaklık hikayesi gerçekleşirse seneye bu fiyatlar hikaye olur ama gerçekleşmezse 3 lere dogru gideriz.. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
    yatırım tavsiyesi olamaz ......
    nasipse gelir çinden yemenden ;nasip değilse ne gelir elden..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    maşallah 6 da görüldü.. darısı 6.60 ile 8 in diyelim..
    Kardeşim belli ki sen bu çizittirme bulut gragik ikimoçu vs işlerinden anlıyosun
    --///
    Normalde bu hissenin bana 3 tavan borcu vardı. 3 ünü de ödedi.
    Ben tahtacıya patrona şirkete büyük ortaklara hakkımı helal ediyorum.
    İnşallah bu şirket dünya Un ihtacatının 1 numarası olur. Daha da büyür. Kar ciro rekorları kırar.
    Dediğim gibi oldu.Lotları çevirenlerlafımı anlamış. Ayak oyunları ile hisseleri toplayamıyorsan, pataya kıyıp alacaksın.

Bizim insanımız hissesini ancak tavandan satar. Dün bi dünya ky tavandan ya da tavan bozuluncs satmıştır. Kalanlar da bugün ki tavan ve arada ki tavan çözülmelerden satmıştır.
    Burdan sonra kimse çıkacağına inanmaz, düşecek diye bekler.. tahmini banvit srnaryosunu yazmıştım. Eğer ki coniyler le ortaklık satın alma vs olacaksa anlaşılan fiyata gider sonra spk vs ye açıklamalar yapılr.
    Sana sorum direnç vs kaç çıkıyo sende. Benim matematik 8.80 diyo ilk durak içün. Var mı bi çizümim grafiğin. Anlatırsan sevinirim.
    --///
    Ben ilahi adalete inanırım. Borsada ky madur eden hiç bi şirket ve patronu iflah olmamıştır. Logo Sasa dan sonra bunun patronunu da hep iyi yad edicem. İnşallah dünyanın 1 numarası olurlar Un işinde.
    Filmde diyo ya benim kumarım bitti diye. Normalde benim matematik tuttu.
    Bu saatten sonra kimse tahtacıya patrona laf etmesin.
    Artık bence hissede şiekette uzun ince bir yola girdi. İnşallah yolun sonu güzel olur.

Bu arada Haydar Baş vardı. Siyasetçi. Coronavirüsten ölmüş. Allah günahlarını affetsin , Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun diyelim
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

tavan yalama oldu aç-kapa yapmaktan
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

4. Kötü mal gömmüş ler..
    Ky almış, seans sonu dökülen keklerden malları yerine koyarlar

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    hayırlı olsun tavan yarın asıl calkalama herhalde bugun cok calkalamadı
    193 bin alıcı tavanda bekliyor

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    193 bin alıcı tavanda bekliyor
    saol hocam bırazdan patron konuscak bakalım ne dıycek guzel haber verır umarım

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    saol hocam bırazdan patron konuscak bakalım ne dıycek guzel haber verır umarım
    patronu bekledık konustu ama hıc ortakfelan gecmedı bom boş bır yayın

8. Patronu ilk defa izledim gördüm tv de
    ---///
    Kısaca;

Dünyada abd de avrupada ülkemizde; Un a ekmeğe makarnaya genel olarak gıdaya aşırı talep var , bunu zaten herkes biliyo görüyor dedi 🖒 (Doğru)

(Klasik cevaptır bu) Hisseye de aşırı talep olması normal, serbest piyasa ekonomisi, alıcılar demek ki daha fazla dedi. Politik ve spk kurallarına göre cevap verdi

Fiyatlar, rasyolarla örtüşüyor mu diye sordular.. şu an açıklamyamam lakin Dünyada ki un makarna genel gıdaya aşırı talebi herkes görüyor zaten dedi. ( Türkçesi; görünen köy klavuz istemez.)

Dolar artıyor. Bundan zarar görürmüsünüz diye sordular. Bizim olayımız %74 ihtacat dedi, (kısaca türkçesi; biz çalışıyoruz bacamız tütüyor, ihracat yapıyoruz, bize olumsuz bi etkisi olmaz)

Üretim kap açıklamasını sordular. Tam kapasite çalışma işini. Ona da kapasite kullanım oranımız genel %50 idi tam kapasiteye çıktık dedi..
    En güzeli bu işte

Yabancı ortaklık işi sorulmadı cevaplamadı.
    --///
    Benim öngörülerimle, örtüşen cevaplar.
    Benim anladığım, yolumuz dsha çok uzun kardeşlerim. Şu an işler Maşallah çok iyi.
    Allah bozmasın.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 13/436 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •