Sayfa 350/436 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    bu nu seviyorum ya heyecandan ölürsem helvamı söke undan alın dağıtın lütfen
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Harika hareket etti. yüksek açıp hızlıca 23.70'lere getirdi orada küçük bir dirençle malı aldı ve şimdi 24'lerde devir teslim yapıyor.
    7 günde 7 lira düştü 2.günde 4 lira yükseldi.
    Artık tamamen kumara dönse de getirisi ve götürüsü çok yüksek oluyor

3. Bence bugün hissenin gerçek yönü belli olacak.

Buralardan aşağı vermezse, bilanço iyi gelecek ve yukarı gidecek diyebiliriz.

yoksa can sıkıcı olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Dostum iş bilmekten ziyade bence oradan oraya çeviriyorlar malı.

Düşerken de tam tersini yapıyorlar.

Takas oyunlarını takip etmek çok zor. Ama orta-uzun vadeli takası gönderebilirse bir arkadaş görebiliriz.

3-6 aylık vadede eminim belirli ellerde toplanmıştır.
    Ben buraya resim olarak koyamiyorum. Ama son 3 ayi soyliyeyim; ana alicilar iS (1.5milyon lot), Ziraat (1.2milyon lot), Halk (0.9milyon lot), Vakif (0.6milyon lot) ve NNF(0.3milyon lot).

Son 3 ayda satan taraf ise Garanti (1milyon lot), TEB (0.8milyon lot), QNB (0.7milyon lot), Ak (0.5milyon lot) ve Gedik (0.5milyon lot).

Bugun ana alicilar ise Yapikredi (276bin lot), Halk (203bin lot) ve Garanti (174bin lot). Son 3 ayda alanlarla pek paralellik yok gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by Kerem_4709 Yazıyı Oku
    Ben buraya resim olarak koyamiyorum. Ama son 3 ayi soyliyeyim; ana alicilar iS (1.5milyon lot), Ziraat (1.2milyon lot), Halk (0.9milyon lot), Vakif (0.6milyon lot) ve NNF(0.3milyon lot).

Son 3 ayda satan taraf ise Garanti (1milyon lot), TEB (0.8milyon lot), QNB (0.7milyon lot), Ak (0.5milyon lot) ve Gedik (0.5milyon lot).

Bugun ana alicilar ise Yapikredi (276bin lot), Halk (203bin lot) ve Garanti (174bin lot). Son 3 ayda alanlarla pek paralellik yok gibi.
    Aynı kişi/grup adına işlem yapanlar var..Mesela takasları 1 haftadır didik didik ettim ama yakalamak çok zor. SÜrekli 3-4 aracı kurum başrollerde. Ak, Vakıf,Garan ve İş..
    Mesela benim için dün en büyük dönüş sinyali Ziraat'ın önceki gün sattığı 200 bin lot oldu. Maliyeti 21.96 idi ve ptesi günü zararına verdi sonra yürüdü. Gibi gibi..
    Mal düştü ama şimdi yeni alıcı gelmiyor ıkına sıkına burada tutuyor. İlk alıcı geldiği anda devirecek.

6.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Aynı kişi/grup adına işlem yapanlar var..Mesela takasları 1 haftadır didik didik ettim ama yakalamak çok zor. SÜrekli 3-4 aracı kurum başrollerde. Ak, Vakıf,Garan ve İş..
    Mesela benim için dün en büyük dönüş sinyali Ziraat'ın önceki gün sattığı 200 bin lot oldu. Maliyeti 21.96 idi ve ptesi günü zararına verdi sonra yürüdü. Gibi gibi..
    Mal düştü ama şimdi yeni alıcı gelmiyor ıkına sıkına burada tutuyor. İlk alıcı geldiği anda devirecek.
    Bence davranışsal finans dersi veriyor.

Mesela çıkarken o kadar güzel gitti ki, 27'lerden döndüğünde her fiyatta "Tamam şimdi dönecek" dedirtti. Ama 8 gün üst üste düştü ve dönecek diyenler aldıkça zarar etti.

Şimdi de bu korku işledi herkesin içine. O yüzden mesela sen malı her an birine devredecek diye düşünüyorsun. Doğru çıkabilir.

Öte yandan sen ve benzer düşünenler "Buradan verecek" dedikçe yukarı da sürebilir. Çünkü o düşüş korkusunu işletti içimize.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Bence davranışsal finans dersi veriyor.

Mesela çıkarken o kadar güzel gitti ki, 27'lerden döndüğünde her fiyatta "Tamam şimdi dönecek" dedirtti. Ama 8 gün üst üste düştü ve dönecek diyenler aldıkça zarar etti.

Şimdi de bu korku işledi herkesin içine. O yüzden mesela sen malı her an birine devredecek diye düşünüyorsun. Doğru çıkabilir.

Öte yandan sen ve benzer düşünenler "Buradan verecek" dedikçe yukarı da sürebilir. Çünkü o düşüş korkusunu işletti içimize.
    Evet zaten dün de söyledim yükselişler böyle oluyor.
    Dün satanlar sattı bugün kimse yanaşmıyor belki 1 tavan daha bile olabilir yazdım . Hatta şimdi bile olabilir mal düşerse. Ben bir süre kenardayım bilanço göreyim öyle hareket edeceğim.

Alıntı Originally Posted by Kerem_4709 Yazıyı Oku

ULUUN 3 aylık takas,

Sayfa 350/436 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •