Sayfa 191/436 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 3483 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. sessiz kalmış bir başlık..uygun zaman da şenlenir..inşallah..
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2. grafikler de bollınger bant da tam orta çizgide devam ediyoruz altda 3 kapanış yapmadıkça sıkıntı yok..yukarıya doğru niyetlenecek gibi...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

3. Bi kendine gel artık. Petun senin peşine geleceğine sen onun peşine gidiyorsun. bıktırdın artıııııııııııııık

4. Cuma günü buralardan portvöye giriş yaptı ..
    Gerekce ..
    Grafikte sıkışma ..
    9 aylık bilanço ...
    Katara satılma mevzusu ...
    Ytd
    Svg

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    hala yalan rüzgarı dönüyor gibi satış ile ilgili atrakson yok değilmi ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. 2019 yılında gerçekleştirdiği 55 milyon Dolar ihracatla, TİM1000 listesinde 335. sırada, sektör sıralamasında ise 20. sırada yer aldı - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Aralık 2019'da faaliyete aldığı Samsun Gıda Organize Sanayi Bölgesi'ndeki "50. Yıl Tesisi"nin ikinci etabını açarak üretim kapasitesini 2100 ton/güne çıkaran Ulusoy Un, 2019 yılında gerçekleştirdiği 55 milyon Dolar ihracatla, TİM1000 listesinde 335. sırada, sektör sıralamasında ise 20. sırada yer aldı.

Son 10 yıl içinde ortalama yüzde 30'luk bir büyüme yakalayan ve 2019 yılını 3 milyar 52 milyon TL konsolide ciroyla kapatan Ulusoy Un, Aralık 2019'da faaliyete geçirdiği Samsun Gıda Organize Sanayi Bölgesindeki "50. Yıl Tesisi"nin ikinci etabını açarak üretim kapasitesini 2100 ton/güne çıkarmıştı. Yüzde 90'ın üzerinde bir kapasiteyle üretim sağlayan, Türkiye'nin en büyük un üreticisi ve ihracatçısı firmalarından biri olan Ulusoy Un, Türkiye'nin ihracat şampiyonlarının belirlendiği "Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı" listesinde 335. sırada yer aldı. 2018 yılına göre ihracatını 2,5 kat artırarak 2019 yılını 55 milyon Dolar ihracatla kapatan Ulusoy Un, TİM1000 sektör sıralamasına göre de 20. firma oldu. İl sıralamasına göre Samsun'da en çok ihracat gerçekleştiren 3. firma olan Ulusoy Un, geçtiğimiz aylarda açıklanan İSO500 listesinde Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında 380. firması ve net satışlarda ise Türkiye'nin 101. firması olarak yer almıştı.

EDİTÖRE NOT:
    Fahrettin Ulusoy tarafından 1969 yılında kurulan Ulusoy Gıda, 1989 yılında faaliyetlerine hububat ve bakliyattan mamul un, irmik, makarna ve bisküvi gibi her türlü gıda maddesinin imalatını, ticaretini, ithalat ve ihracatını yapmak üzere Ulusoy Un adı altında devam etmiştir. Ulusoy Un'un Samsun'da 500 ton/gün ve 1200 ton/gün, Çorlu'da 400 ton/gün olmak üzere toplam 2100 ton/gün buğday işleme kapasiteli 3 fabrikası ve 100.000 tondan fazla tahıl stoklama kapasitesine sahip silo, depo ve serbest bölge depoları bulunmaktadır. Ulusoy Un'un Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Eren Günhan Ulusoy üstlenmektedir.

7.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Cuma günü buralardan portvöye giriş yaptı ..
    Gerekce ..
    Grafikte sıkışma ..
    9 aylık bilanço ...
    Katara satılma mevzusu ...
    Ytd
    Svg
    katar muhabbetini hic duymadım siz nerede duydunuz kaynak yazarmisiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by esom Yazıyı Oku
    katar muhabbetini hic duymadım siz nerede duydunuz kaynak yazarmisiniz?
    katara satılma mevzusunu yanlış yazmışım katarla ortaklık muhabbbeti dogru olan...ytd

Sayfa 191/436 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •