Sayfa 168/436 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Şirketin gerçek değeriyle borsa değeri tabiiki farklıdır. Ben 8 tl ye takıldığımdan burada göreceli olarak yazdım.
     Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Halka arz fiyatı demek şirketin ederi değilki.İyi pazarlarsan fk 10 olarak arzedersin sonra piyasada fk artarmı düşermi bilemezsin.Ben şirket en az 100 milyon dolar haberi çıktı gün bu fiyata geliyor demiştim.ozamanlar 7 tl falandı.en son 10.30 da çıkmıştım.alıp 15 in üzerine götürdüler.Fiyat bir algı oluşturma sonucu belirleniyor borsada.Yabancı ulusoy elektriğe 20,5 tl den fiyat verip sattın aldı şimdi 35 tl lerde.Önce teklifler açılsın sonra gerçek fiyatı görürüz.Ulusoy elektrikte piyasayaarzedildiği fiyattan yarısına düştü kısa zamanda.Piyasaya arz fiyatı gerçek fiyatı demek değil.anlatmak istediğim bu.Patronla spek anlaşmadan kağıtlar gitmiyor borsada.
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    o değil de arkadaş biz bıktık bu undaki spek bıkmadı dünya kadar vardı elimde 50 tane kaldı bıktım bunun dallama hareketlerinden onca şirket aldı başını gitti bir bu birde bossa kaldı
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. 1.758.655 Tl cuma günü ilk 10 aracı kurumdan para girişi oldu. Bence kağıdı baskılayıp topluyorlar. YTDeğildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    61
    Şirketin YKB geçen seneki ciroyu 3 milyondan fazla olarak açıklıyor. Piyasa değerine baktığımız zaman 1 milyon tl bile değil. Bu işte bir gariplik yok mu? Nasıl bir kar marjıyla çalışıyor?
    Her şeyden önce sağlık gelir, sonra zaman...

5. Ne kastın be Uluun? Böyle bir günde bu baskı nereye kadar?
    Yatırım tavsiyesi değildir..

6. Patronunun söylemiyle 1,1 milyar dolar ihracat yapan bir firma artı ortaklık beklentisi varken bu baskı ve fiyatlar komik geliyor en fazla bilanço tarihine kadar bekletirsin spek efendi, ya patron yalan söylüyor yâda senin bekletmen....

7. 6 aylık yüksek bilanço beklentimiz yüksek

mart nisan mayıs döneminde pandeminin en cafcaflı dönemiydi ve bunyüzden artan kapasite ile birlikte satışların çok artmasını bekliyoruz. Ayrıca döviz de bu dönemde sakindi. Uluun karakteri gereği döviz yükselişine negatif duyarlıdır. Hal böyleyken 6 aylıkta rekor kar bekliyoruz. Bence de baskının sebebi bu. Hatta eğer yeteri kadar toplayamazsa önceden vergi dairesi bilançosunu gönderip milleti kaçırmaya da çalışabilir. Ama artık güneş balçıkla sıvanmaz. Rekor gelmesi muhtemel SPK bilançosu beklentimizi patron bile bozamaz. Çünkü 6 aylıklar denetleniyor hem de .

8. Her gün katıksız düşüyor acaba ortaklık işi yattı mı? Diye düşünüyorum yâda büyük bir kalem oyunuyla beklenen süper bilançosunumu yok edecekler yâda şirket battıda bizimmi haberimiz yok...

Sayfa 168/436 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •