Sayfa 30/436 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Painkiller Yazıyı Oku
    Bugün Cuma. Öğleden akşama doğru psikolojilere daha feci oynar muhtemelen. Asansör hızı ve marjı artabilir
    Seans sonu ak koyun karakoyun belli olur.Beklenti bitmiş değil taa diplerden döndü.Borsada alınacak kağıt kalmadı ULUUN dan başka.Spec tekrar tavana yapıştırırsa şaşmam.Her defasında aynısını yapıyor.EĞER OLURSA ÇEKİRGE ÜÇÜNCÜ KERE SIÇRAYACAK:ytd

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Seans sonu ak koyun karakoyun belli olur.Beklenti bitmiş değil taa diplerden döndü.Borsada alınacak kağıt kalmadı ULUUN dan başka.Spec tekrar tavana yapıştırırsa şaşmam.Her defasında aynısını yapıyor.EĞER OLURSA ÇEKİRGE ÜÇÜNCÜ KERE SIÇRAYACAK:ytd
    Sayın Kubilayn size teşekkür ediyorum.sizin Petkim sayfasında şifreli bi mesajınızı okudum. Eymiş bu uluun dedim baktım.iprenç petkimleri parca parca satıp uluun aldım,artıdayım çok şükür hakikaten size teşekkür ediyorum👏🏻👏🏻

3. banvit i inceleyin.. sonra ekranı kapatın gitsin.. alım fırsatı verdikleri için teşekkür edin.. O na kadar ha.. O ndan sonrasına karışmam... 1.40 dolar önemli...

4. yakaladıklarını ..

5.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    banvit i inceleyin.. sonra ekranı kapatın gitsin.. alım fırsatı verdikleri için teşekkür edin.. O na kadar ha.. O ndan sonrasına karışmam... 1.40 dolar önemli...
    Fib 261 e denk geliyor ancak bu hissede yabancı oranı yok denilecek kadar az. Şu an döndüğü nokta ise (7.94 tl) fib 261 e denk geliyor. Bilemiyorum benimde kafam karıştı TL ye göremi gider yoksa USD ye göremi?

6.  Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Sayın Kubilayn size teşekkür ediyorum.sizin Petkim sayfasında şifreli bi mesajınızı okudum. Eymiş bu uluun dedim baktım.iprenç petkimleri parca parca satıp uluun aldım,artıdayım çok şükür hakikaten size teşekkür ediyorum��������
    Bazen farklı forumda başka hisse söyleyince çok eleştri alıyorum.Bende o gün gergin bir ortamı yumuşatmak için neredeyse bir ismini yazmadığım ULUN şifresini yazmıştım.Kazandığınız için inanın gerçekten çok mutlu oldum.Pekim okadar usandırmıştıki bende kademeli olarak petkim in 6 da 1 ini 2,85 den başlayıp 3,7 ortalama ile uluuna dönüştürdüm .zaten öncedende alıp satıyordum.4 Yıllık petkim zararımı bir ayda geri topladı.Üretim kapasitesini %66 artıran ulusoy ailesine bir kere daha teşekkür edelim.Egeen uluse uluun gibi yatırımcısına kazandıran yeni hisselerde tekrar buluşmak üzere tüm ortaklara bol şans dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Fib 261 e denk geliyor ancak bu hissede yabancı oranı yok denilecek kadar az. Şu an döndüğü nokta ise (7.94 tl) fib 261 e denk geliyor. Bilemiyorum benimde kafam karıştı TL ye göremi gider yoksa USD ye göremi?
    Bekleyip göreceğiz.. saat 17 de belli olur...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Screenshot_2.jpg

patronda boş durmuyor bu arada.. twitter da çalışıyor...

Sayfa 30/436 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •