Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 80 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ATSYH - Atlantis Yatırım Holding A.Ş.

aylık takas

Kap : Borsamız Kotasyon Yönergesinin 23. maddesinin birinci fıkrasının (e) bendi gereğince, 2019 yılı kotta kalma ücretini ödemeyen Atlantis Yatırım Holding A.Ş.'nin uyarılmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. 6 aydır kimse yazmamış Neden acaba bu kadar sessiz kalmış? Bir haber mi bekliyor acaba. 14 ünde genel kurul var galiba. Bakalım şu iştiraklerini canlandırmak için yüklü bir bedelli açıklae mı örneğin? Sadece sesli düşünüyorum.
    Not: yazdıklarım alım satım tavsiyesi değildir. 30 yıldır devam eden bir küçük yatırımcı muhabbetidir.

5. Genel kuruldan birşey çıkmadı

8 milyon sermayeyi 3,4 milyon lira patronlara olan bırçların silinmesi karşılığında artıracaklardı. Özsermayeyi bu sayede güçlendireceklerdi. Hala ses seda yok. Bu kadar düşük sermayeli ve bu fiyatta başka hisse kalmadı. Dikkatle takip edip bekliyoruz. Tecrübelerim bu kadar uzun süre sessiz kalan tahtalar birşeylere gebedir demekte.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.

6. Sait özbey 400 bin lot satmış. Belki bu satış kağıdın önünü açar

Sait Özbey 400 bin lot satmış. İnşallah kağıdı ferenleyen bu yüksek maldır. İnşallah bu satış sonrası kağıdın önü açılır.

Saygılar.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.[/QUOTE]

7. Bilanço da geldi. Korkulan olmadı. Yola devam

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Sait Özbey 400 bin lot satmış. İnşallah kağıdı ferenleyen bu yüksek maldır. İnşallah bu satış sonrası kağıdın önü açılır.

Saygılar.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.
    [/QUOTE]

Bilanço geldi. Açıklanmazsa tahta kapanır mağdur oluruz diye korktuk. Hatta bir miktar kaptırdık bu korkuyla. Ancak son gün bilançoyu da yolladılar. Sorun yok. Satışlar artmış. Kar görünüyor. Şimdi söylediğimiz gibi iştiraklerini güçlendirmek ve büyütmek için bedelli açıklaması lazım.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir kesinlikle. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir. Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur.

8. Bu arada bilançodan birkaç gün önce bir büyğk ortak daha 518 bin lottu galiba satmışt

Bilanço geldi. Açıklanmazsa tahta kapanır mağdur oluruz diye korktuk. Hatta bir miktar kaptırdık bu korkuyla. Ancak son gün bilançoyu da yolladılar. Sorun yok. Satışlar artmış. Kar görünüyor. Şimdi söylediğimiz gibi iştiraklerini güçlendirmek ve büyütmek için bedelli açıklaması lazım.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir kesinlikle. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir. Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur.[/QUOTE]

Yani onlar satarak yeterince korkutup küçük yatırımcıyı kaçırmak istediler. Tabiri caizse salladılar tahtayı. Dökülenler döküldü. Bakalım kalan sağlarla ne kadar yol alırız?

Not: yazılanlar kesinlikle alım satım tavsiyesi değildir. Hele gözaltı pazarı hisseleri çok risklidir. Her yatırımcı kendi alım satımından kendi sorumludur. Bizimkisi 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir.

Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •