Sayfa 101/133 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hayali bey şartnameye ulaşamadım.bu paylaştığım TMSF nin tin satış yönetmeliğinin bir maddesi.devletin bu kadar süre içerisinde hisse sahiplerini bilgilendirecek bir duyuru yapmaması hayra alamet bir durum değil.oldu ki satıldı alınan para ilk önce her türlü alacaklılara dağıtılacak.ancak onlarında kimler olduğu ve ne kadar alacaklı oldukları büyük bir muamma.varsayalım en son kalan para hisse sahiplerine dağıtılacak.%28 dolaşımda olan hisse.kime ne düşer Allah bilir.

Burası 440 milyon gibi bir bedelle satışa çıkıyormu çıkıyor burada Tmsf yükümlülügü dondurulan borçlardır geri kalanı aktif ve pasifiyle alakalı alacagı ve verecegi ile alakalı zaten ticareti ise devir olacak yani yeni alan faaliyeti için de olan alacaklardan mesül borçlarından da aynı şekilde yükümlü burada kendine güvenen kalacak bana göre olumlu tarafı olumsuzdan bir adım daha önde.Kimseyi yanıltmak istemem ytd

Mesela benim kafama taktıgım 90 milyon karşılık yani şüpheli alacak bu kısmı kim üstlenecek orada bir hukiki süreç devamı vardır durumu nedir veya hukuken kar eden şirketi Tmsf tarafından satılamayacagından dolayı konulmuş bir karşılıkmı ytd

4. Sizin bahsettiğiniz gibi süreç işlerse hisse sahipleri için umut var.

Herkes satmış herhalde 😀😀😀

Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Herkes satmış herhalde 😀😀😀
    Diğerlerini bilmem ama sen satmadan gitmeyecek galiba , sendekileri istiyorlar 😀😀

Royal batarmı çıkarmı bilmem ama beni bekliyorsa çok bekler ytd

Sayfa 101/133 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •