Sayfa 102/133 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

TMSF hala bir açıklama yapmadı . Takaslarda vakıf halk alımda . Geçtiğimiz ay ziraat 1 milyon üzerinde alım yapmıştı. Sonra verdi. Karşılıklı işlem değilse , acaba kottan çıkma ihtimali varmı . Hukuki yönden mümkünmü. Sesli düşündüm

2. Var.ihtimal oranıda baya yüksek.

3. Borçlar ödendikten sonra kalan para (eğer kalırsa) ortaklara kottan çıkma nedeni ile ayrılma hakkı verebilir mi, yoksa ayrılma hakkı vermeden hisselerimize çöküp kottan çıkabilir mi?
    Böyle bir şey olursa kim ne yapabilir?
    Fikri olan var mı?
    Bahsettiğiniz 2 kamu aracı kurumu maliyetlerini biliyormuyuz acaba, malları çakmak için ihale tarihine kadar yukarı çekebilir mi?
    Çok soru var ama cevap verecek muhattap yok.. Ne Acı...

4. Sanki bir bomba patlayacak bir haber gelecek sessizlik onu gösteriyor haydi hayırlısı bu fabrikanın genel müdürü yok mu bi açıklama yok mu ytd

5. Fabrikanın genel müdürü şu an acıklama yapabilecek en son kişi, zurnanın son deliği....Şirketin içi boşaltılıyor ve bu konuda SPK TMSF bır acıklama dahi yapmıyor.

Allah belâlarını versin.Kafa bulanıklığı....Yüklü de girmiştim 3 liradan almıştım.15 bin zararla çıktım...elimdekinden de olmayayım diye...zamanın da bir asyab kazığı yedik zaten devlet tarafından, bir daha yetmeyeyim dedim...keşke zararım asyab kadar olsa idi...ı topu topu 8 bin lira gitti.temelli kapandığından...bu ********i satmasam. 30 bin liram daha gidebilirdi..
    Nasıl bir ülkede yaşıyoruz, o kadar yazdık çizdik bir açıklama yok...Allah hepimizin yâr ve yardımcısı olsun inşallah. Kesinlikle kendi görüşümdür. Al,sat tavsiyesi değildir.Kimsenin vebaline girmek istemem.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7.  Alıntı Originally Posted by piro2012 Yazıyı Oku
    Fabrikanın genel müdürü şu an acıklama yapabilecek en son kişi, zurnanın son deliği....Şirketin içi boşaltılıyor ve bu konuda SPK TMSF bır acıklama dahi yapmıyor.
    Aslında duruma hakim olan o müdür ve olayın nereye gideceğini biliyor ve tepki alacağını bildiği için konuşmuyor olabilir.hisse sahiplerinin tek bir umuda var o da şirketin 1 milyara yakın bi fiyata satılması.

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    Aslında duruma hakim olan o müdür ve olayın nereye gideceğini biliyor ve tepki alacağını bildiği için konuşmuyor olabilir.hisse sahiplerinin tek bir umuda var o da şirketin 1 milyara yakın bi fiyata satılması.
    umut fakirin ekmeği, neyse yine firmayı bu hale düşürenlere karşı klasik haftasonu anma etkinliklerine başlayayım...

Sayfa 102/133 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •